2733
2739
عنوان

دخالت خانواده ی شوهر

828 بازدید | 30 پست

سلام بچه ها لطفآ یکی راهنماییم کنه

شوهرم پسر کوچیکه خونوادشه از لحاظ مالی بهتر از برادراشه وخانوادش هر ماه از ما پول میخوان اصلآ اینطور بگم هر جا گیر کردن از ما میخوان کمکشون کنیم شوهرمم دل رحمه و اصلآ ب حرفای من گوش نمیده میگه خانوادمن،اونا هم از این خصلتش سوءاستفاده میکنن،ب نظرتون چیکار کنم؟شوهرمو دوس دارم ولی با رفتار خانوادش نمیتونم کنار بیام چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا به جیب و پول شوهرت برکت بده فکر کن اونم صدقه خودتو بچته میدید به اونا شوهرمنم به مادرش کمک میکنه منم میگم صدقمه عیبی نداره دعامون میکنه

من دلم خوشه به همسرم و دوتا دسته گلم خدایا مرسی که خوشبختم فقط ازت سلامتی این سه تا عشقارو میخام بوس بوس دوست دارم

اگه وضع مالیتون خوبه چ اشکالی داره خونوادشه حتی اگه اونا هم قدرندونن خدا خودش میبینه ب زندگی و پولتون برکت میده،بابای من با اینکه وضعش متوسط بود چ از لحاظ مالی چ عاطفی ب خانوادش رسید الانم خیالش راحته ک پدرومادرش ازش راضی بودن واقعا تاثیر دعای خیرشونو تو زندگی دیدیم

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
2738

ببخشید مشکل اینجاست ما بچه دار نمیشیم والان باید برای وی اف اقدام کنیم وضعمون هم در حدی نیست ک بخوایم توقعاتشون براورده کنیم درد منم همینه ک خودمون نیاز داریم چون بچه نداریم و باید خرج دوا دکترمون بشه

ببخشید مشکل اینجاست ما بچه دار نمیشیم والان باید برای وی اف اقدام کنیم وضعمون هم در حدی نیست ک بخوای ...

ان شالله خدا به خاطر همون کمکایی که کردین بهتون اولاد سالم و صالح عطا کنه،بشین خیلی آروم و منطقی با شوهرت حرف بزن،ولی خیلی بش گیر نده چون بدتر میکنه

خب گير ميكنن از پسراشون ميخوان طفليا رو پسرشون كه وضع مالي بهتري داره حساب ميكنن يه عمر زندگي و جو ...

عزیزم کمک اره ولی اینکه هر جا گیر کنن انصاف نیست و متاسفانه بی انصافن

2706