2737
2734
عنوان

ایا محصول ایرانی میخرید؟

584 بازدید | 39 پست

سلام   

امشب فعال شدم  

دوستان شما چقدر محصولات ایرانی میخرید؟اسم ببرید

اگر نمیخرید چرا؟علتش؟عدم کیفیت و یا نداشتن برند های دهان پر یا نبود خدمات پس از فروش یا  نبودن اعتماد به محصول

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...    

من یکی از آرزوهام اینه که کسی که عاشقشم بیاد منو بگیره و عروسی کنیم و خوشبخت باشیم و بچه های سالم و صالح داشته باشیم 

برای اینکه واسه جهاز محصولات ایرانی بخرم و از تولید ملی حمایت شه 👍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم از موقعی که رهبر گفتن ایرانی بخرین هنه چی رو ایرانی میخرم

قبل اون هم هیچ وقت چیزی رو ایرانی نخریدم

مگر فرش یا مبل که کار ایران بهتره

لباس ایرانی برام از همه چی سخت تره

ولی وقتی فکر میکنم اینجوری کارگرای ایرانی میرن سرکار ، احستس خوبی دارم

احساس میکنم دارم به کشورم خدمت میکنم

تازه من شرایطم یه جوریه که ایرانی خریدن برام سخته خیلی اما خب ایرانی میخرم

لوازم منزل همه خارجی ان چون لوازم ایرانی حتی به نسبت قیمتشون هم کیفیت ندارن منم اونقدر وضعم خوب نیست که هی وسیله عوض کنم ولی پوشاک اکثرا ایرانی میخرم

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

قبلا ن ولی جدیدا سعی میکنم.محصولات ایرانی ک کیفیتشون ثابت شده رو بخرم

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2738
سلام محصول با کیفیت باشه 100 درصد ایرانی میخرم مثلا الان جاروبرقی ما پارس خزره و عالیه.حتی ی ...

سلام 

فک کنم من ی عذرخواهی ب شما بدهکارم

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...    

میشه اسم ببرید اون محصولات ایرانی رو ک میخرید تا تبلیغ بشه همه بخرن

من بخاطر تعصب رو کشورم نمیرم اللللزاما ایرانی بخرم..چیزی که جنسش عالی باشه و کیفیتش خوب باشه میخرم.. حالا از این بین ممکنه یه چیزی ایرانی باشه

روی اسب باله دار تویی تنها تکسوار💕😌عشقِ رویایی من😍تویی عشق موندگار 😍 ❤️ فصل بارونه و عشق رو غبار نسترن😌منوتوعاشق هم😌😍توی خواب گل شدن❤️
سلام محصول با کیفیت باشه 100 درصد ایرانی میخرم مثلا الان جاروبرقی ما پارس خزره و عالیه.حتی ی ...

از چه برندیه یخچال و تلویزیون منزلتون؟

2706