2733
2739
عنوان

من عاشق مادرشوهرم هستم!

| مشاهده متن کامل بحث + 2144 بازدید | 96 پست
خدا بیامرزه مادرشوهرتو. مادرشوهرم خووبه شاید از نظر خیلیها اید آلم باشه😅😅😅ولی تهش من نمیتونم حتی ...

😂😂😂حالا چرا حرص میخوری 

روی اسب باله دار تویی تنها تکسوار💕😌عشقِ رویایی من😍تویی عشق موندگار 😍 ❤️ فصل بارونه و عشق رو غبار نسترن😌منوتوعاشق هم😌😍توی خواب گل شدن❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واییی امضات 😂

حرف دلمه خو 😆😆

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....

مادر شوهر من واقعا فرشتست...وقتی برای سلامتی مادرم دعا میکنم برای مادر شوهر پدر شوهرم هم دعا میکنم انقدر که ماهن...

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    
2731
فیلیپینیا راست میگن، استارتر هم مادرشوهرش مرده وگرنه اینطور نمیگفت😁😁

😔😔😔😔😔نه.. من از اوووول عاشقش بودم.....

روی اسب باله دار تویی تنها تکسوار💕😌عشقِ رویایی من😍تویی عشق موندگار 😍 ❤️ فصل بارونه و عشق رو غبار نسترن😌منوتوعاشق هم😌😍توی خواب گل شدن❤️

من مامانم فوت كرده

مادرشوهرمم دختر نداره

من تجربه ي داشتن مادرو داشتم و ميدونم هيچكس مثل مادر نيس

ولي مادرشوهرم چون دختر نداشته من رو هميشه مثل دختر نداشتش ميدونه و همه جا هم ميگه

خدايي ك خوبي در حقم كرده

بعضي وقتا واسه مامانم خيرات درست ميكنه يا ب نيت مامانم ب كسي كمك ميكنه، و خيلي خوبي هاي ديگه

درسته مادرشوهر مادر ادم نميشه ولي مادرشوهر خوب هم كم نيس

مادرشوهرم فقط بعضي وقتا ك اصرار ميكنه زودتر بچه بيارين خيلي اذيت ميشم، وگرنه تو هيچ رابطه ديگه بزنم ب تخته دخالت نميكنه

خدا همه مادرا رو حفظ كنه، نسل مادر شوهر خوب هم زياد كنه

خداجونم ممنونم واسه همه چي❤️❤️❤️
مادر شوهر من واقعا فرشتست...وقتی برای سلامتی مادرم دعا میکنم برای مادر شوهر پدر شوهرم هم دعا میکنم ا ...

منم مادرشوهرم فرشته بود...😔💕 اما پدررررشوووهررر😀

2738
چرا...میشه💕😜البته یه سریا ذاتا ادمهای بدی هستن ها..اینو قبول دارم.برای همین نمیشه دوسشون داشت یه س ...

من مادر شوهرم ادم بدي نيست اما به هيچ عنوان در حد مادرم نيست

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
من مامانم فوت كرده مادرشوهرمم دختر نداره من تجربه ي داشتن مادرو داشتم و ميدونم هيچكس مثل مادر نيس ...

عزیزدلم..خدا نازنین مادرت رو بیامرزه💕💕اللهم صل علی محمد و آل محمد

عاقا من مادرشوهرمو نمیخام هرکی میخاد بیاد ورش داره ببره😁 یه چیزیم روش میدم😶😃

😂😂😂😂

شوهر داره 😓

بگو یه بچه بیاره سرگرم شه😂😂

2706