2737
2734
عنوان

تکلیف طلاهامون بعد جدایی چی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2940 بازدید | 31 پست

ولی من خوندم بعد از اینکه عروسی کردی و رفتی خونش، کل طلاهای عقد و هر طلایی که برات خریده مال زنه حتی بعد از طلاق. ببخشید دختر باکرگیشو از دست داده، زحمت کشیده تو اون خونه، دست خالی برگرده خونه باباش؟ والا خیلی زور داره هر چند میلیاردها تومنم ارزش نداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آها غیر از اون، ما رسم داریم قبل عقد یه صورت سیاهه مینویسن خونواده دختر که توش ذکر میکنن که سرویس طلا و چند قلم از وسایل به عهده پسره، اونام اگه قبول کنن امضاش میکنن، پسره و پدر داماد و پدر دختر معمولا و خود عروس خانم

فکر کنم اون مقدار طلایی که موقع عقد بعنوان کادو داده میشه وتوسند ازدواج ذکر میشه مثلا چند مثقال طلا یا سویس یاگرم  به دختر تعلق میگیره

اما طلاهایی که درطول زندگی خریدن واسه مرده

میشه برای حل مشکل وآروم شدن دلم یه صلوات بفرستین.       ممنون

[QUOTE=44129295]خب برسه ب مامان باباش[/QUOTE 

ماشین را هدیه داده زنش و گفته صاحب اش تویی حالا که دکترها ناامید کردنشون پسره با خودش گفته ماشینم میره تو ارث بعد فوت خانمم و دردسر میشه حالا میخواد بفروشه 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
[QUOTE=44129295]خب برسه ب مامان باباش[/QUOTE  ماشین را هدیه داده زنش و گفته صاحب اش تویی حالا ...

آها من فک کردم دختره میخواد بفروشه

خدایا راضی ام ب رضای تو 😍 
2738

من هركي اطرافم طلاق گرفته طلا رو زن برداسته حتي كسي هاي كه مهرشون بخشيدن! طلا جزو هديه محسوب ميشه و پس نميدن به مرد! چون زن مي تونه بگه كادو داد بهم منم فروختمش😉😉😉

خدايا مراقب جوجه هام باش! پس چرا يكيش گرفتي خدا، نزاشتي ازش سير بشم خدا ! دلم برات تنگ شد جوجه كوچلوي مامان برگرد پيشم
2706