2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خیر زیرا داماد گرو کشی میکند و میگوید اگر میخواهی طلاقت بدهم هم مهرت را ببخش هم طلاهایم را بده ... و ...

دی :((

اگه میشه برای ظهور امام زمان و حاجت روایی خودتون و من صلوات بفرستین .. مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛ چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو راانتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ..مریم سابق هستم تو سایت جدید نتونستم با کاربری مریم وارد بشم..🌹🌹🌹

طلا هایی ک شوهرت واست خریده یا تو عروسی بهت دادن هدیه محسوب میشه هدیه هم پس نمیدن

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

تو دوستان ما یه اقایی بود خانومش طلاها رو برد وقتی قهر رفت خونه مادرش این اقا تو دادگاه کاغذ خرید طلاها رو برد ثابت کرد اندازه ده تومن طلا داده خانوم قاضی هم اون ده تومن و از مهریش که باید اقا پرداخت می کرد کم کرد 

خدایا شکرت
2714

بچه ها بیچاره خواهرشوهرم سرطان گرفته از نوع بدخیم و کبد و پانکراسم درگیر کرده شوهرش یه ماشین آزارا زده بوده اوایل ازدواج به نامش و گفته صاحب اول و اخرش خودتی حالا میخواد بفروشه ماشبن را فکر کرده دور از جون بمیره و ماشین برسه به مامان و باباش   

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
تو دوستان ما یه اقایی بود خانومش طلاها رو برد وقتی قهر رفت خونه مادرش این اقا تو دادگاه کاغذ خرید طل ...

منم تو اینترنت زدم نوشته بود با کاغذ خرید مرد میتونه پس بگیره 

ولی خیلی زوره

خدایا راضی ام ب رضای تو 😍 

خوب كاغذ خريد جور كردن كه كاري نداره ميرن پيش طلافروش اشنايي يهو كاغذ خريد مثلا ٥٠ميليون طلا رو ميگيرن براي دادگاه ميارن

تازه زن ميتونه ادعا كنه كه مرد اين طلاها رو برام خريده اما تو زندگي ازم پسشون گرفته مثلا برده تو گاو صندوق گذاشته دست من نيست

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
بچه ها بیچاره خواهرشوهرم سرطان گرفته از نوع بدخیم و کبد و پانکراسم درگیر کرده شوهرش یه ماشین آزارا ز ...

خب برسه ب مامان باباش

خدایا راضی ام ب رضای تو 😍 
2706