2737
2734
عنوان

کاش شوهرم خانواده ای نداشت...

| مشاهده متن کامل بحث + 2343 بازدید | 69 پست

بار چندم بود

بهش امشب میگم ب بابات بگو اخم و تخم نکنه

گفت نمیگم، گفت چون تو نرفتی خونمون! گفتم خوب نرفته باشم ،بخاطر کارای تو بوده، چه حقی داره؟

دیگه بحث بالا گرفت

أَنَا عَبْدُكَ وَ أَنْتَ رَبِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي وَ اعْتَرَفْتُ بِذَنْبِي وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ أَنْتَ فَاغْفِرْ لِي يَا غَفُورُ يَا شَكُورُ 

اونم برگشت گفت تاحالا کسی اونجوری نریده بود ب بابات

( منظورش همون بی ادبی عیدش بود)

میخاستم بکشمش اینو که گفت_ هیچی کاسه روحی رو با نهایت قدرت و ضربه پرت کردم صدحیف که نخورد

أَنَا عَبْدُكَ وَ أَنْتَ رَبِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي وَ اعْتَرَفْتُ بِذَنْبِي وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ أَنْتَ فَاغْفِرْ لِي يَا غَفُورُ يَا شَكُورُ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه ب والدینش اس دادم گفتم  شماکه واسه من اخم میکنی که چرا خونت نیومدم چندهفته اصلا از اذیتای پسرت خبرداری

و یکسری ازین حرفا ب جفتشون

ب خودشم کلی فحش دادم، با خاک یکسان کردمشون، یه ذره دلم خنک شد

هرچند الان هنوز پر از خشمم....

2728
دیگه ب والدینش اس دادم گفتم  شماکه واسه من اخم میکنی که چرا خونت نیومدم چندهفته اصلا از اذیتای ...

اينجور ادما هرچي بگي پسرتون منو اذيت ميكنه و اين حرفا بيشتر لذت ميبرن مكرنه الاغم ميفهمه با رفتار همجين مردي زنه چي ميكشه

💜❤️

روزی هزارتا فحش ب خودم بدم کمه

بابام امیر و فرمانده مطرح نظامی بود، دو تا ارشد داشت،آدم سرشناس، هیچ چیزی کم نداشتم

بعد شوهرم متولد ده بود، چندسال بود اومدن تهران

واقعا پایین ترین افرادی که باهاشون رفتامد داشتیم هم اندازه شوهرمینا پایین نبودن

من اونو با همه کمتر بودناش قبول کردم

بابام و خانوادمم کلی بهش خوبی کردن

چندتام مریضی کوچیک داره

بعد انقدم وقیحه، پنج سال بیچاره کرد منو با اخلاقای گندش

الانم اینجوری

خانوادن من همیشه بهش بامحبت و احترام رفتارمیکنن

بابای تلخک اون که همیشه داره ادا درمیاره و ازخاطرات کشاورزیش فقط میگه واسه کمترین چیزی بامن باسردی رفتارمیکنه

خودشم میگه هیچی نمیگم بهشون

خاک بر سرم واقعا

تورو خدا بزارید عکسمو بزارم

ببینید

2738

چرا تو شبي كه براي رسيدنش ٩ مااااه داري روزشماري ميكني گريه ميكني عزيزم 😮😮😮☹️☹️☹️ 

به هيچكس فكر نكن به لحظه ي ديدن معراج فكر كن 😍😍😍🤗🤗🤗🤗😘♥️

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

هستید بزارم؟؟؟

شلغم جون تورو خدا ببخش

حواسم نیس تاپیک شماس ، انقد که اعصابم خرابه

گرفته راحت خابیده، من دارم منفجر میشم

روزی هزارتا فحش ب خودم بدم کمه بابام امیر و فرمانده مطرح نظامی بود، دو تا ارشد داشت،آدم سرشناس، هیچ ...

بايد از اول تعادل برقراررميكردي  نه كه اون به خانوادت بي احترامي كنه بعد بخاطر اينكه هر هفته نرفتي دست بوسي باباش باهات دعوا راه بندازه  ميكفتي هرطور با خانوادم رفتار كني رفتار منم همونجوري ميشه

💜❤️
اينجور ادما هرچي بگي پسرتون منو اذيت ميكنه و اين حرفا بيشتر لذت ميبرن مكرنه الاغم ميفهمه با رفتار هم ...

والا،ب مامانش گفتم بدونید هروقت جواب تلفن ندادم قبلش این دمارمو دراورده

گفتم این چندماهم خونه بابام نمیامد، با محبت و احترام بزخوردمیکردن

حالا من دوهفته نیام اخمه

گفتم آدم هرچی خانوم باشه و فلان فایده نداره...

بذار

الان

استارتر نکنه ناراحت شد؟ نیس دیگه   

2706