2733
2739
عنوان

کاش شوهرم خانواده ای نداشت...

2343 بازدید | 69 پست

کاش خانواده شوهر هیچوقت نبودن

کاش میشد هیچوقت ندیدشون

کاش میشد رفت

چقد تنهایی رو دوسدارم تا اینکه با اونا باشم

چقد دلم ،خودم،شوهرم،آرومیم وقتی نیستن

خدایا تو شاهدی ک من نمیبخشمشون

نمیتونم بگم چیشده

چیکار میکنن

یا اینکه اصل قضیه چیه

ولی نه راه پس دارم ن راه پیش

یک زندگی هست ک باید این شرایطو تا پای مرگ تحمل کنم،

خدایا تو دیدی ک چه روزایی رو آرزوی مرگ کردم

خدایا تو دیدی چقد احساس غربت کردم

خدایا تو بودی وقتی صدای خورد شدن قلبمو شنیدم

خدایا اگه هستی نشونشون بده ک هنوزم عدالتی هست،

یک جوری داغونم کردن ک ناله خودم ب کنار آهه دلم ولشون نمیکنه

تالحظه مرگ غمگینه وجودشونم،

دارم خفه میشم

بغض گلومو چنگ زده

😭😭😭

من خودکشی نمیکنم اما،اگ ی ماشین با سرعت نور بیاد سمتم،،قدم از قدم ور نمی دارم...

شلغم جون فردا به سلامتی زایمان میکنی؟

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شلغم جون فردا به سلامتی زایمان میکنی؟

نه دو س روز دیگه تیکر نمیدونم چرا یک روز جلوعه

من خودکشی نمیکنم اما،اگ ی ماشین با سرعت نور بیاد سمتم،،قدم از قدم ور نمی دارم...
2731
الهی بمیرم واست همشون مثل همن خوب توشون پیدا نمیشه

نگو اینطوری گلم🌷

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

اوف بزارید ی ذره نفس بکشیم پشت هم تاپیک مادرشوهری وقت نمیکنم ب همش برسم  

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2738

😭😭😭😭

چرا شلغمی من ؟؟

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
نه دو س روز دیگه تیکر نمیدونم چرا یک روز جلوعه

انشاالله گل پسرت که اومد برکتش میاد تو زندگیت و غم و غصه هات پر میکشن میرن🌷🌷🌷

اوف بزارید ی ذره نفس بکشیم پشت هم تاپیک مادرشوهری وقت نمیکنم ب همش برسم    

مجبوری به همشون رسیدگی کنی؟؟😂😂😂😂😂

شلغم جان الان وضعیتتم یخورده به ناراحتیت افزوده ها گلم 

حواست باشه خصوصا بعد زایمان سعی کن پیش خانوادت باشی چه اونا بیان چه تو بری 

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

2706