2726
منم واسه همین پنهان کاری اعصابم خرده.

یعنی اگه شما به مامانت پول بدی برا همسرت کادو بگيره میری به همسرت ميگي کار من بوده و مامانتو کوچیک میکنی؟ 

مردم تو کشورهای ديگه وکیل خانوادگی پزشک خانوادگی مغازه خانوادگی دارن ما اینجا....... بی نهایت فضول خانوادگی داریم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم ببین برادر منم هرازگاهی واسه مامانم پول میریزه به حسابش فکر میکنم به خانمشم نمیگه.چون میخواد کمک کنه به مامانم .بعد مامان منم در جواب این زحمتش اکثرا واسه خانومش چیزهایی میخره که خوشحالش کنه حالا یا با همون پول یا با پول خودش  و این در صورتیه که میتونه اون پولو بخوره یه ابم روش .مادر شوهر شما هم مهربونیش بوده.حالا میتونست هم پولو بگیره هم خرید نکنه.اصلا شایدم قرض گرفته از همسرت

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
منم واسه همین پنهان کاری اعصابم خرده.

نه اين مسئله رو بزرگ و بغرنج نكن واسه خودت

خيلي خوبه كه برات خريده

به خدا ميتونست نخره

شايدم دستش تنگه 

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)

عزیزدلم بدبین نباش

احتمالا شوهرت متوجه شده که مادرش دوست داره برای جلب محبت تو کاری بکنه ولی از لحاظ مالی براش سخته خواسته اینطوری کمکش کنه

هم مادرش هم زنش ذوق کنن

حتما مادرشوهرتم نیت خیری داشته وگرنه چه کاریه؟میتونست مثل خیلیا روش بی محلی و زخم زبون رو در پیش بگیره

یا میتونی از این ی مورد چشم پوشی کنی ولی برنامه بریزی برا ذفعات بعد تکرار نشه

ببین همسرت چجورادمیه یا ی مثال از دوستات بزن بعدش بگو من خیلی از پنهون کاری بدم میاد ب فلانی هم گفتم ب شوهرم همیشه میگم هیچ وقت ازم چیزی و پنهون نکنه چون بهم بگه مثلا ناراحتیم ده درصده ولی پنهون کنه صدردصده 

پس به روی همسرم نیارم؟؟

من باشم نمیگم خودمو ميذارم جای همسرم اگه بفهمه کار من بوده هم خودم کوچیک میشم هم خانوادم بی اعتبار ميشن غرورم له ميشه مثلا خواستم خوشحالش کنم اما الان پیشش يه دروغگو شدم به نظر من ازين پنهون کاری خیر ميشه گذشت کرد چون برای خودم بوده 

مردم تو کشورهای ديگه وکیل خانوادگی پزشک خانوادگی مغازه خانوادگی دارن ما اینجا....... بی نهایت فضول خانوادگی داریم 

شوهر من کلا خرج مادرشو میده اما مادرش هیچی برا من نمیخره سفرم که میره با اینکه خرج سفرشو میده برای دختراش بیشتر میاره با لینکه اونان وضعشون خوبه حالا مادر شوهر شما بنده خدا براتون خرید کرده خوشحال باشید شاید شوهرتون بعنوان پسرش خواسته به مادرش کمک کنه مادرشم خواسته محبتشو جبران کنه

این نکته رمز اگر بدانی دانی     هر چیز که در جستن آنی انی

اره عزیزم

به نظر منم اتفاقا خیلی خیلی خیلی قدر این موضوعو بدون 

چون اون وظیفه ای نداره که اصلا حتی به تو تارف بزنه که چیزی واسه خودت بخر

همینکه حتی برای حفظ ظاهر قضیه این کارو کرده خیلی ارزش داره و توام از خوشحالی اون موقعت ناراحت نباش.

حتی اگه بازم پیش اومد فیلم بازی کن و بازم نشون بده که خوشحال شدی...

به نظرم قدرشو بدون...

اون محبت داشته که این کارو کرده و منتی هم نذاشته که تو ناراحت باشی از اینکه شوهرت پولشو داده و اون داره منت میذاره.

و یه نصیحت اینکه سعی کن وارد حریم شخصی همسرت نشی و اسمساشو نخونی که کار اونم خراب شه.

2706