2410
2553

پس چرا جاری برای منو مادرشوهر و برادراش یه نصفه مرغ پخت و گذوشت سر سفره و اصلا هم خجالت نکشید؟  

من نیگا کردم دیدم خیلی راحت اب مرغ میریزن روی برنجشون با نون میخورن

جاری هم با افتخار بالای سفره ش نشسته بود و خوشحال

کلا مهموناش ۸ نفر بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیاد و تند تند گوشت ها رو نمی خوردن  تو چی کار کنی  والا

اره درسته

ولی جاری من با دومثقال مرغی که گذوشته بود خواسته بود بهمون توهین کنه و نریم خونشون

۸ نفر غذاشو خوردن اخرش اضافه هم اوومد  

من ی بار گذاشتم دو قابلمه اضافه اومد اونام چون خسیسن خیلی سرزنشم کردن 😕. منم تصمیم گرفتم بعد این جو ...

‌وا مگه میخاستی بریزی آشغالی

خب ادم روزهای بعد گرم میکنه و میخوره

2720
وای یبار خواهرشوهراموشوهراشونو دعوت کردم برنج کم اومد.جلو خودشون اینقد گریه کردم نابوووودشدما.درکت ن ...

منم یه بار همه ک برنج کشیدن دیگه چیزی وسط نبود ک هی تعارف کنم بازم بکشین. از اونموقع دو لیوان بیشتر میپزم. یه بارم برنجم خمیر شد....تعداد مهمونام کم بود خواهرشوهر و برادرشوهرم... ولی بد شد

وای یبار خواهرشوهراموشوهراشونو دعوت کردم برنج کم اومد.جلو خودشون اینقد گریه کردم نابوووودشدما.درکت ن ...

😂

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2714
دعوتش کردی  غذا کم بود  یا سر زده اومده بود😨

گلي جون خوبي؟

تو اون تاپيك اومدم جوابتو بدم موضوع رو قفل كرده بودن .

رفتي دكتر؟ چي شد؟

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
گلي جون خوبي؟ تو اون تاپيك اومدم جوابتو بدم موضوع رو قفل كرده بودن . رفتي دكتر؟ چي شد؟

اره عزیزم 

گفت خوبه 

فقط عفونت ادرار یکم دارم 

وزنشم زده بود 900گرم +_13 گفت سفالیک شده 

جفتم فوندو یه چیزی من نفهمیدم یعنی چی

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
اره عزیزم  گفت خوبه  فقط عفونت ادرار یکم دارم  وزنشم زده بود 900گرم +_13 گفت سفالی ...

خوب خدارو شكر عزيزم.

عفونت من سه چهار بار دارو خوردم مهم نيست خوب ميشه.

سفاليك يعني أفقي؟!

الان تو چند هفته اي عزيزم ؟!؟ 

خوب خدارو شكر عزيزم. عفونت من سه چهار بار دارو خوردم مهم نيست خوب ميشه. سفاليك يعني أفقي؟! الان ت ...

الان 26 هفته سه روز 

اره بریچ بود یعنی با پا 

الان چرخیده

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
الان 26 هفته سه روز  اره بریچ بود یعنی با پا  الان چرخیده

وزنش عاليه عزيزم تو نت تا ٨٥٠ گرم براي ٢٦ هفته زده 😍😍😍😍يه دخمل تپلي ناز ميشه انشالله 😘😘😘🤗🤗😍😍♥️

2706