2737
2739
یا خداااااااا...عکست😲😲😲😲😲😲😲😲😱😱😱

بیا....ناشکری عکس منو کردید اینجوری خدا چوب زد بهتون😂😂😂😂

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای یبار خواهرشوهراموشوهراشونو دعوت کردم برنج کم اومد.جلو خودشون اینقد گریه کردم نابوووودشدما.درکت نیکنم.بعد یه مدت عادی میشه برات

در کوی نیکنامان مارا گذرندادند...گرتونمی پسندی تغییرده قضارا

شوهرم واسه کم اومدن غذا چیزی نمیگه بهونه های الکی میگیره..اکثرشو گفتم...سه ساله ازدواج کردم مهمونی ه ...

من یه دوست دارم باباش دقیقا اخلاقش مثل شوهر شماست. تازه حتی بدتر هم هست بابای اون اگه مثلا یه همچین تهمت هایی به ذهنش برسه تو جمع عنوان میکنه !!! احتمالا شوهر شما خودش هم میدونه که شما اینطوری نیستی اما واسه این که دست پیش رو بگیره اینطوری میگه. عمدا اینطوری میگه که مثلا شما بدونی که اون حواسش به رفتارت هست و یه وقت همچین فکری به سرت نزنه!!!  اشتباه ترین روش ممکن رو برای پیشگیری از بی احترامی احتمالی شما به مادرش انتخاب میکنه که این راه اشتباه خودش ممکنه باعث بی احترامی بشه.

بهت حق میدم دلت شکسته باشه کاریش نمیشه کرد . نمیشه سعی کنی به طور مستقیم بهش بفهمونی که منظور بدی نداشتی بلکه باید غیر مستقیم عمل کنی. مثلا یه وقتایی که میرید خرید خواروبار منزل بهش بگو یکمم از فلان چیز بخریم ببریم برای مادرت اونم از اینا دوست داره. یا مثلا دارید شام میرید خونه مادرشوهرت بگو یکم میوه بخریم با خودمون ببریم براشون. یکی دوبار که جلوش اینطوری بگی هم خودش متوجه میشه اشتباه قضاوت کرده هم اگه کسی بد تو رو پیشش بگه باور نمیکنه و با خودش میگه زنم که اینهمه به فکر مادرمه.فقط باید طبیعی بگی که فکر نکنه میخوای خودشیرین بازی دربیاری.

2740
2706