2733
2734
عنوان

شما تو همچین خونه ای دلتون میاد چیزی بخورید یا من زیادی حساسم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 19819 بازدید | 321 پست

خونه یک بنده خدایی رفتیم جلسه قرآن هم پامو گذاشتم توی راهرو سوسکه از کنارم رد شد رفت زیر جا کفشی من هم این قدر دل بد هستم ،به خدا دلم نمی رفت چای بخورم روز روشن  هر آن منتظر بودم از دور و ور خونه سوسک بیاد بیرون

دخترم❤❤❤هلیااااااا
مو توى كتلك كسى تحربه كرده؟ كتلتو نصف كنى دو تا تيكه كتلت به وسيله ى مو بهم وصل بمونن

خخخخخخخ

فک کن جایی دعوت بودم تو تهدیگ مو بود نصف ک کرد دیدم دو تیکه وصله بهم دیگه چیزی نخوردم

موی بلند😝

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه صابخونه دیدم دستاشو میشوره بعد دست خیس رو به موی سرش میکشه که مرتب کنه و کاراشو هم میکنه احتمال ...

😨😨😨همونه پس.

حاضرم حشره تو غذا باشه ولی مو نه.

خدا نکنه موش هم سایز و قیافش به موی سر نخوره😂

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

من زیاد نگاه نمیکنم ولی زن عموم انقدر کثیف حد نداره قورمه سبزی درست کرده بود سنگ ریز توش بود😣تو سبزیش بوده احتمالا هنوزم که هنوز حالم بد میشه ولی نمیشد برم دستشویی بالا بیارم موهاشم کلا تو غذاست😣عزا میگیرم دعوتمون میکنه

2740

من اولین بار که تشریفم رو به عنوانِ عروس خانم بردم خونهء خواهر شوهرم لیوانِ چایی رو که بردم نزدیکِ دهنم بوی بازار ماهیِ خرمشهر پیچید تو دماغم😷شایدم ظرفهای تخمِ مرغی که آب جوش ریختی توشون😷شایدم تنگِ ماهی گلی که 1 ساله آبش رو عوض نکردی😷

خلاصه چایی رو نهادم رو میز و تا فرداش همین بوهای گل و بلبل تو دماغم بود😷

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
حالا موى سر خوبه، موى جاى ديگه تو غذاتون نباشه صلوات😖

موی جای دیگه کوتاه 

قورت میدیم میرع پاین😨😨😨😨😷😷😷

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

حالا اینو چی میگید عمه من رکابیای کهنه شوهرشو میکنه دم کنی رو قابلمه خداروشکر قطع رابطه ایم😂😂😂😂

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
خدا ایشالا یه شوور پشمالو قسمتت کنه 😂😂😂😂

شوورم پشمالو نیس😂😂

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
  • خونه مادرشوهر منو گفتی که تازه تو آشپزخونه گربه هم رفت و آمد میکنه. هر وقت میافتم با خودم بیسکوئیت و شیر کاکائو میخریدم. میگفتم مسموم شدم دیروز چیزی نمیتونم بخورم بعد گشنه ام میشد میزفتم تو اتاق بیسکوئیت میخوردم. مادرشوهرم این قدر کثیفه که از چندشی رعشه میگیرم. از آنجا که برمیگردم وسواسی پیدا میکنم کل خونه رو میشورم میسابم 
من ۱ بار خونه ۱ بنده خدا غذا خوردم نصف مو تو دهنم بود نصفش بیرون😷😷😷😷😷 وااای همین الان اوغ زد ...

وای گیسو بالاخره پیدات کردم 

کارت دارم دختر😆

داشتن حافظه ی خوب،بدترین مجازاته. 😕
من اولین بار که تشریفم رو به عنوانِ عروس خانم بردم خونهء خواهر شوهرم لیوانِ چایی رو که بردم نزدیکِ د ...

یاد تبلیغ تلویزیون افتادم😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706