2737
2734
عنوان

آشپزخونه مو سم پاشی کردم.از دیت سوسک ها عاصی شده بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1503 بازدید | 29 پست
من خونم یه ماه پیش سوسک افتاده بود همه جارو سم پاشی کردم کل ظرفارو دراوردم شستم خشک کردم یعنی خونه ت ...

گلی جون من تو کابینت ها نزدم. واسه همین زحمتش شوهرم نزاشت تو کابینت ها هم اسپری کنم. از آنجایی هم که کابینت ها ام دی اف هستن نمیشد شستشو ن. واسه همین فقط زیر کابینت ها زدم 

میشه با دل های پاک تون برای شاد شدنم صلوات بفرستید. 
ازاین سوسک بزرگا ک بهش میگن سوسک المانی خیلی چندش بود

گلی سوسک های خونه ما از این ریزان. یه نفر بهم گفت اینام سوسک آلمانی هستن 

میشه با دل های پاک تون برای شاد شدنم صلوات بفرستید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

ما هم سوسک ریز داریم هر کاری میکنیم ریشه کن نمیشن،، شبا بهشون نفت میزنیم ولی بازم میان،،مامانمم نمیذاره سم بزنیم، خیلی وسواس داره

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢

با این مرکز تماس بگیرید حتما یه مشاوره بهتون میده

مشاوره رایگان و هماهنگی جهت اعزام کارشناس - سمپاشی تضمینی آریا سمپاشی سوسک ریز در تهران 09120326369   

سمپاشی تضمینی آریا سمپاشی سوسک ریز در شیراز  09179208486   

سمپاشی تضمینی آریا سمپاشی سوسک ریز در بوشهر  09175628486  دکتر مسرور

سلام اکه دنبال یی شرکت معتبر وخوب هستید من شرکت تارومارو پیشنهاد میکنم خونم هم ساس وهم سوسک داشت زنگ زدم امدن سمپاشی کردن واقعن ریشکن شده کارشون عالی دلم نیومدمعرفیشون نکنم در ضمن یک سال گارانتی هم میدن شماریه روی فاکتورشون اینه 22291775

اینا خشک شن خطری ندارن. من الان وسواس گرفتم 

سلام عزیزم من دقیقا وسواس شما رو دارم که بعد از سم پاشی باید کابینت و بشورم یانه؟ بعدش داخل کابینت سمپاشی کنم یا نه؟

خواهشا جواب بدین