2726

سلام خانما شوهرم نزاشت داخل کابینت ها بزنم. گفت باید ظرفای داخلش و تخلیه کنی و بشورم واست زحمت میشه.  فقط زیر کابینت ها از سم کامن اسپری کردم و کابینت زیر ظرف شویی را هم خالی کردم و اونجا رو اسپری کردم. و روی سطح کابینت ها و اپن را و دور ظرفشویی. اومدم خونه مامانم. الان داشتم میومدم داشتن از زیر کابینت میومدن بیرون و وسط راه می مردن. شوهرم میگه دیگه نشور زیر کابینت که بچه نمیتونه دست کنه. بزار بوش باشه تا دیگه نیان.  به نظر شما کسایی که تجربه دارن این سوسک ها دیگه ریشه کن میشن با این روشی که من سم پاشی کردم؟ من خیلی چندشم می شد وقتی شبا میرفتم تو آشپزخونه

میشه با دل های پاک تون برای شاد شدنم صلوات بفرستید. 

به نظر شما آشپزخونه رو نشورم؟ فقط یه دستمال بکشم رو سطح اپن و آشپزخونه کافیه؟ شوهرم میگه اینا خشک میشن دیگه. نمیدونم والا 😯😐😕😞😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ما که گفتیم‌از بیرون اومدن سمپاشی کردن کل ساختمونو،الان ۳ ساله از سوسک خبری نیست،ولی هر ۳،۴ سال باید ...

بهار کل خونه رو تخلیه کردی؟ با چه دستگاهی سمپاشی کردن. من کلا با سم مخالفم. چند روزه که مدام با خودم کلنجار میرم تا خودمو راضی کردم تو خونه سم بپاشم. به خاطر بچه م وسواس میگیرم

من ک کل خونه رو زدم تا ۳ یا۴ ماه اثرش هست ولی اگه بشوری اثرش از بین میره

خدا رو شکر خونمون سوسک نداره دیگه

البته ماهی یک بار وقتی۱ روز خونه نباشم باز کامن کاری میکنم

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

منم این مشکلو داشتم با سوسکای ریز شوهرم همین کارو کرد اما میخوای ریشه کن کنی مجبوری تو کابینتا رو هم بزنی وچند بار دیگه هم اسپری کن من خودم 4بار هر 15روز زدم خوب شد روی چاه رو هم بپوشون من خودم چسب پهن زدم که حد اقل از اونجا نیان بیرون

من عاشقم  عاشق این دنیایه دیوانه  
کل ساختمونو بکنین خیلی بهتره چون سوسک از حیاط وپارکینگم‌میاد 

بهار وشپزخونه ما از این سوسک کوچولو ها داشت. از اون بزرگا نه 

منم این مشکلو داشتم شوهرم همین کارو کرد اما میخوای ریشه کن کنی مجبوری تو کابینتا رو هم بزنی وچند بار ...

چاه وسط آشپزخونه؟؟؟؟

من خونم یه ماه پیش سوسک افتاده بود همه جارو سم پاشی کردم کل ظرفارو دراوردم شستم خشک کردم یعنی خونه تکونی اساسی کردمم وقتی سمو زدم دونه دونه میومدن بیرون. ولی همه ریشه کن شدن راخت شدم سختی داشت اما می ارزید 

2706