2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب برو بپرس عزیزم 😘

ولی فکر کنم یه مدرکی چیزی بخاد 

الان سازمان بهزیستی خیلی حساس شدن اکثرا مربیایی مهد مربی کودک خوندن یا روانشناسی 

کمک مربیا هم از جهاد دانشگاهی یا جایی دیگه مدرک مربیگری دارن 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2728

من که نمیتونم زیر درست کسی کار کنم .. حداقل اگه قصد کار کردن داری مربی شو .. فقط باید کارت مربیگری بگیری .. هم حقوقش بهتره .. هم زیر دست مربی نیستی

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

مربی حقوقش انقد کم هست ک دیگه حقوق کمک مربی ب چشم نمیاد. از کمک مربی علنا بیگاری میکشن

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……