2737
2734

فیسبوک 

اینستا 

سرچ کن شاید پیدا کردی

خیلیم ذوق نداشته باش 

من دوستامو بعد ده دوازده سال پیدا کردم 

انقدر عقاید و طرز فکرا و اخلاقو رفتارا تغییر کرده بود که اصلا پشیمون شدم

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فیسبوک  اینستا  سرچ کن شاید پیدا کردی خیلیم ذوق نداشته باش  من دوستامو بعد ده دوا ...

منم بعد6سال دوستی ک چقد باش 6بودموعجیب وابسته بش پیام دادم انگار ازاجبارجواب داد وای حالم بهم خورد

در کوی نیکنامان مارا گذرندادند...گرتونمی پسندی تغییرده قضارا

اسمش رو بگو .از چه شهری یا چه سالی بودین؟

خدایا به خاطر تمام نعمت هایی که بهم دادی شکر....همسر و پسر و دختر گلم ،بزرگترین و با ارزشترین دارایی من هستند....سلامتی اونها آرزوی همیشگی منه....
2738

من دست به سرچم خوب بود تو این زمینه  

تو گوگل و اینستا و فیس بوک اسماشونو سرچ کن

اسمشون به فینگلیش هرجور که میتونه نوشته بشه سرچ کن مثلا او داره oo , ou !! همه رو امتحان کن

البته اگه عضو باشن اگر نه که نمیدونم دوستان مشترک پیدا کنید مثلا

بنظرم پیداش نکن من دنبال دوستهای دانشگاهم گشتم به هزار دردسر پیداشون کردم  بهشون زنگ زدم از خوشحالی گریه میکردم تو واتساپ گروه داشتن من هر روز پیام و ابراز خوشحالی آهنگهایی که باهم گوش میدادیم دانلود میکردم میفرستادم تو گروه  باورتون نمیشه فقط یک نفر جواب میداد گاهی هم هیچکس!!!! اینقدر تو ذوقم خورد!!! اگه به صورت همون خاطره قدیمی بودن شیرینتر بود.

که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها

😭😭😭

گلی گم کرده ام ....

کجایی پسرررررر؟؟

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
منم بعد6سال دوستی ک چقد باش 6بودموعجیب وابسته بش پیام دادم انگار ازاجبارجواب داد وای حالم بهم خورد

خخخخ دقیقا 

منم دوستای دانشگامو پیدا کردم واسه ۶ ۷ سال پیش 

چقدر رابطه مون خوب بود 

ولی به زور جواب میدادن😑منم کلا حذفشون کردم 

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))
من دست به سرچم خوب بود تو این زمینه     تو گوگل و اینستا و فیس بوک اسماشونو سرچ کن اسمشو ...

خیلی گشتم همینطوری که تو میگی اما پیداش نکردم..خب شاید کلا اسمش یه چیز دیگه باشه مثلا من خودم اسمم تو فیس بوک و اینستا اسپرینگه

اسمش رو بگو .از چه شهری یا چه سالی بودین؟

اسمش رحیمه بود، فامیلیش رو نمیخام بگم شاید اینجا باشه و دوس نداشته باشه..تهران مدرسه ابتدایز و راهنمایز باهم بودیم و دیگه ازش خبر ندارم

من کلاس اول ابتدایی یکی از دوستام مهاجرت کرد کانادا، همیشه تو فکرش بودم، یه روز اسمشو زدم اینستا پیداش کردم، رفته بود امریکا، نمیتونه فارسی بنویسه...

انقدر ذوق کردیم دوتامون، عکسایی که ازش داشتمم فرستادم براش، کلی هیجان زده شد...

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...
2706