2733
2734
عنوان

مادرشوهر

935 بازدید | 44 پست
  • سلام دوستان من از خواننده هاي خاموش اين سايت بودم اصلا دوس نداشتم يه بيام تاپيك مادر شوهري بزنم ولي يه موضوع اذيتم ميكنه گفتم شما هم جنسين ميتونين كمك كنين دوش دارم همه چيزو بگم تا كمكم كنيد من ١٠ ماهه كه عروسي كردم و بي تجربه ام خيلي هم احساساتي هستم برخوردمم بابقيه سنجيده شدس يعني هر چيزي از هر كسي نميپرسم ميگم شايد دلش نخواد يا زود صميمي نميشم ولي مهربونم ازدواج ك كرديم باهمسرم گفتيم حالا كه طبقه بالاي خونشون خاليه و اونا پيشنهاد دادن اومديم نشستيم اينجا حالا بماند كه الان پشيمونم بخدا من ميگفتم چه اشكالي داره اونام مثل پدر مادر خودم ولي با رفتاراشون ديدم كه نه كلا من خيلي بي سياست و ساده وارد اين خونه شدم ولي اونا كلي انتظار دارن 

حالا مشكل من رفتاراي مادرشوهرمه  خيلي با سياسته يعني هر رفتارش يه معني هر حركتش چيزي نميگه ها ولي با برخورداش نيشت ميززنه  جاريم از من ١٥ سال بزرگتره بااون مشكل داشتن بعدا كه خوب شدن با ابنك خيلي حرفا به هم زده بودن ولي الان دل و قلوه ميدن به هم مخصوصا جلو من و اين منو اديت ميكنه يعني قشنگ احساس ميكنم بخاطر من داره اينكارارو ميكنه قربون صدش ميره تعريف ميكنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همسر من خيلي مرد خوبيه با دركه  بهم ميگه صب كن ارتقا شغلي بگيرم خونه ميخرم ميريم ولي حوصله كن 

خيلي انتظار دارن ازم شما كه تجربه ايد و چند ساله ازدواج كردين كمكم كنيد من خيلي روحيه لطيفي دارم حركتاي مادر شوهرم رو مخمه 

خيلي باهم فرق داريم خيلي دختراش هر روز ميان جمع ميشن غيبت ولي من كارو زندگي دارم معلمم سر كار ميرم اهل اين چيزا نيستم مثلا منو ديدني با كنايه ميگن نيستي فلان امار ميگيرن همش كجام به روسري ميخرم ميگن تازه خريدي به مانشون نداده بودي با تعنه 

يا مادر شوهرم با جاريم لاو ميتركونه جلو اصلا شاخ در ميارم ميگم ادم چجوري انقد دو رو همه چي بهم گفتن ولي الان اينجوري 

اصلا هميديگرو نميفهميم اذيت ميشم

خب واسه اینکه رکب بخوره تو هم کلی الکی جاریتو تحویل بگیر و بگو بخند بکن باهاش

هر موقع هم اسمش اومد بگو تازه فهمیدم چه قدر خانم خوبیه

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌
2738

مثلا همش منو مقايسه ميكنن با همه ميگن عروسي فلاني 

منم تو دلم ميكن اونا بي فرهنگن من چكار كنم 

مثلا اون انتظار داره تا دختراش اومدن پايين من برم با تا مهموني اومد دنگ زنگ ميزنه به همسرم كه فلاني پايينه يعني بيا پايين ديگ

اوايل دلم ميسوخت هر چي درست ميكردم ميفرستادم پاينن ميگفتم بوش ميره بعد ديدم نه بابا اينا فقط جلو جمع خوب بودن جلو جمع يه جورن خلوتشون يه جور 

خيلي ناراحت ميشدم يه بار بهم رود رو گفت براد شوهرت ديشب پاينن بود اصلا جاريت هيچ چرا بخاطر برادرشوهرت نيومدي پاين گفتن ساعت ١ از خونه مامانمينا اومديم شما داشتين ميخوابيدين كجا ميومدم 

2706