2733
2734

خواهرشوهرامو میگم همس و سالیم.ولی اونا هنوز ازدواج نکردن.۳۴ و ۳۲سالشونه.خیلی مذهبی بودن از اینا که فقط دماغشون زیر چادر معلومه بعد من راحت بودم.البته نه در حد ساپورت و بی روسری.جلو خانواده شوهرم یه شالی سرمه و اکثرا تونیک شلوار‌.ولی خوب موهام بیرونه و اینا اوایل خیلیییییی حرص میخوردن و شوهرمو پر نیکردن که همش باعث دعوامون میشد.همش با کنایه و این حرفا.حالا کم کم یه کارایی میکنن قرتی بازی.مثلا من زمانی که همسرم اومد خواستگاری رسمی خونمون یه زیر ابرو فقط میگرفتم دخترونه در حد اینکه فقط یکم تمیز بشه ابروم .عمش تا بله برون اکمد خونمون گفت فرق زن  ودختراتون معلوم نیست کلی هی متلک گفتن.حالا خواهرشوهرام بیا و ببین چه میکنن.از رنگ ابرو بگیر و رنگ مو تا دیروز که گفت لیزر میکنم دستامو صورتمو و زیر بغلمو.منم گفتم این کارا چیه دختر باید حیا داشته باشه والا ما یه زیر ابرو برمیداشتیم کلی حرف بود دخترا الان  کار نکرده نمیزارن..کپ کردن از جوابم دلم خنک شد‌

خدایا مددی...

مثلا کوچیکتره ۲۶ سالشه صورت و ابروش اصلاح کامله هی میگفت دخترونه برداشتم صورتم خودش اینطوریه.همه باور میکردن یه بار عکسارو نشونش دادم جلو تمه گفتم وا فلانی خوبه اصلاح کردی چقدر مو داشتی کفت نه مو نداره صورتم منم گفتم پس این همه مو تو عروسیه ما چیه رو صورتت.ساکت شد.

خدایا مددی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از راه به درشون کردی خخخخ
ایت الله بهجت : هر زن شیعه بی حجاب با بی حجابی اش سیلی به صورت حضرت فاطمه زهرا (س) میزند ...حرف خاصی نیست....فقط ....این بار که خواستی ارایش کنی و موهاتو بزاری بیرون و مانتوی تنگ و کوتاهت رو بپوشی یاد این حرف ایت الله بهجت بیفت ..بچه شیعه...همین
مثلا کوچیکتره ۲۶ سالشه صورت و ابروش اصلاح کامله هی میگفت دخترونه برداشتم صورتم خودش اینطوریه.همه باو ...

وای رفتارت خیلییییی زشتهههه،اینا افتخار کردن نداره.حالا اونا هرجوری که هستن شما چرا با این حرکات شخصیت خودتو خورد میکنی،کسی جلوی من اینجوری رفتار کنه کلا نظرم راجبش عوض میشه،معذرت میخواما ولی دیدم اینجوری میشه که این ادم عقده ایه

کیانا،کارن😍😍
2738

حالا اینکارارو میکنن بازم فقط همون دماغشون بیرونه یا زلفارو پریشون میکنن

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

الان خوشحالی از ناراحتیشون؟

《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...

خیلی دلم ازشون پره.جون خودشون چادرین و نتونستن منو چادری کنن خیلی حرص میخورون و باعث دعواهای منو شوهرم میشدن.میخواستیم بریم عروسی من لباس شیک میپوشیدم همیشه هم ماکسی بعد میگفتن زشته جلو زناهم استینات لخته.بعد پارسال عروسی دختر داییش رفتن دادن خیاط از این پیرهنا که توره رو شکمشون کوتاه تدوختن.تو عروسی پوشیدن.منم نامردی نکردم ازشون عکس گرفتن نشون شوهرم دادم گفتم خواهرات خوب قرتی شدن حالا بابات غیرتش کو که دختراش پا لختی اینطورین.اصلا شوهرم باورش نمیشد خواهراش تو عروسی اونطوری بودن.دعوایی باشون کرد.دلم خنک شد

خدایا مددی...

من خيلي خوشم أومد خوب جواب داد به ما كه ميرسه زشته به خودتون خوبه

بند دل منی.. بی شک تو جان منی..میخواهم کاری کنم تا تمام طفل های این سرزمین سراغ شادی را از تو بگیرند❤
2706