2733
2739
عنوان

بیماری EB( پروانه ای)

| مشاهده متن کامل بحث + 3961 بازدید | 35 پست
فقط تو ایران نیس که خیلی جاها هست که جنگ نشده توش 

ولی فکرکنم ژنتیک هم بی تاثیرنباشه اخه یه سری یه روحانی اومده بود تلویزیون۴تا بچه هاش پرواته ای بودن

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😣

عصبانی نشو بخند😂😂😩

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
حرف شما درست خب منم نگفتم همشون گفتم 90% ولی من هرکیو دیدم ازدواج فامیلی داشت یا بچش اوتیسم شد یا پ ...

خوب اره با آزمایش میشه جلوگیری کرد ولی به جا نوشته بود پروانه ای معلوم نمیشه تو آزمایشات و دارن روش کار میکنن تا راهی پیدا کنن

2731
خوب اره با آزمایش میشه جلوگیری کرد ولی به جا نوشته بود پروانه ای معلوم نمیشه تو آزمایشات و دارن روش ...

نمیدونم والا 

حالا چیشد ازدواج شما فامیلی بود؟ یا تو فامیلتون از این بیماری ها داشتید؟

آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه😁😐
عصبی نشدم گلن ناراحتم 😔 اخه چرا باید طفل معصوما اینجوری بشن:((

خییییییلی بیماری بدیه خیییلی

2740
نه خدا رو شکر نداشتیم  حس میکنم یه بیماریه که یهو خودش رو نشون بده

نه عزیزم نگران نباش اگه این دو مورده نداری خیلی خیلی کم احتمالش هست که بچت اینطوری بشه شاید 1% فقط 

آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه😁😐
2706