2726
عنوان

تفریحات کم خرج و پر خرج

| مشاهده متن کامل بحث + 3955 بازدید | 73 پست
من شام كلا نميپزم ،تو ماست كشمش گردو خيار نون خشك كمي نعنا و كمي نمك ميريزم ميخوريم اصولا ،يا شير يا ...

وای معلومه خیلی آشبزیت خوبه خوش به حالت😢

برا سالم و صالح بودن نی نی م یه صلوات میفرستین؟❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره عشقم بپر پشت موتور باهم بریم😆😆

😠😠

رفتی یه پا کرج برگشتی ؟؟

مگه من منصورم 😂😂

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
به پای من توهین نکن کتی😂

ژووووون کی دلش میاد به پای عشقش توهین کنه ؟😂😆😆

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
Wow😆😆😆

والا😆

با اون امضات 😂😂😂😂

تفریح کم خرج مسافرت یکی دو روز با شوهر جان به کاشان و شمال و اصفهان و خلاصه جاهای نزدیک.و خرید کردن و رفتن خونه خواهرم و بازی با جوجه هاش.

پر خرجم سفر به کشورای اطراف.البته بیشترش تو خرید میگذره دیگه تا تفریح

تهمت مثل ذغال است..اگر نسوزاند سیاه میکند😑

ولی مجردیام انقققققد خوش میگذشت.با دوستام قرار میزاشتیم میرفتیم چیتگر و جوج میزدیم.یا میرفتیم شمال تا صبح لب دریا آتیش روشن میکردیم و میگفتیم و میخندیدیم

از تفریحات کم خرج هم رمان خوندن و چیپس سرکه ای و ماست موسیر خوردن یا پفک خوردن.لعنتی خیلی تفریح خوبیه.یا تخمه خوردن و با خواهرا غیبت کردن