2726
عنوان

تفریحات کم خرج و پر خرج

3954 بازدید | 73 پست

سلام بچه ها بیان از تفریحات کم خرجتون برا بقیه بگید که یاد بگیرن و اگه دوست داشتین پر خرج ترین تفریحتونم بگید

برا سالم و صالح بودن نی نی م یه صلوات میفرستین؟❤

کم خرج ترين تفریح من نشستن و خوندن کامنتا و اظهار نظرهای جدی بعضی دوستان و خنديدن بهشه😁😁

من همونم که همیشه گوجه رو از لای ساندویچ میکشم بیرون و حال همه رو بهم میزنم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کم خرج ترين تفریح من نشستن و خوندن کامنتا و اظهار نظرهای جدی بعضی دوستان و خنديدن بهشه😁😁

😆😆👍👍

خوشبختى مانند "تلفن" است اگر دیگران نداشته باشند، به هیچ درد شما نخواهد خورد... براى دیگران آرزوى خوشبختى کنید.💖💖
2728

کم خرجترینش منچ بازی و شطرنج و گیم؛پرخرجترینش مسافرت

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

والا فعلاکم خرج ترین تفریح من اینه که تو خونه با بچه بازی میکنم یا فیلم می بینم.من توی اهوازم و انقدر هوا گرمه که نمیتونیم با بچه ها گردش یا خرید بریم

خدایا به خاطر تمام نعمت هایی که بهم دادی شکر....همسر و پسر و دختر گلم ،بزرگترین و با ارزشترین دارایی من هستند....سلامتی اونها آرزوی همیشگی منه....
یه پام هونولولوئه یه پام کرج. تفریح کم خرجم ندارم.    

😢

میای باهم بریم نیویورک ؟؟😀

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....

من خودم کمترین تفریحم دیدن فیلم توی خونه س و کتاب خوندن و نت 

و پر خرجترینشم مسافرته

تفریحات کم خرج دیگه که میشه پیشنهاد داد پیاده روی با همسر اونم شب های تابستون که خنکه خیلی حال میده...میشه دو تا ساندویچ الویه یا هر چی که دوست دارید هم درست کنید بریم پارک بخورید...

عاشق شهربازی و سینما هم هستم که خب خیلی هم کم خرج نیس مخصوصا شهر بازی...

پیشنهاد هم بدید

برا سالم و صالح بودن نی نی م یه صلوات میفرستین؟❤
2706