2726
عنوان

باردارا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 76 پست
معاینه معمولی شدم دیگه فرزانه جون اینقدر درد داشت که ناخن به دیوار کشیده بودم جاش مونده بود مثل پنجه ...

ای جونم😂😂😂😂😂

حتما خودتو سفت گرفته بودی اجی

واگرنه اینقدر درد نداره به ثانیه تموم میشه

من سنو نوشته واسم نرفتم هنوز گفتم بذارم این هفت برم یکم دیگه وزن اضاف کنه دل شاد بشم😆😉

با معاینه شکم ۳ کیلو رو تخمین زده ولی من که اینجوری قبول ندارم😒

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆
ای جونم😂😂😂😂😂 حتما خودتو سفت گرفته بودی اجی واگرنه اینقدر درد نداره به ثانیه تموم میشه من سنو ...

من میترسم اضافه بشه زایمانم سخت بشه غذامو کم کردم بس که ترسیدم ،تقریبا 4روزپیش وزنش 2880بود

اونی که میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یاپارتیش والاااا😕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من میترسم اضافه بشه زایمانم سخت بشه غذامو کم کردم بس که ترسیدم ،تقریبا 4روزپیش وزنش 2880بود

سنو دقیق هم که نمیکنه تا ۲۰۰گرم هم ممکنه بالا و پایین بگه

ولی وزن نی نی خیلی مهم نیس تو زایمان دور سر بچه مهمه

الکی از بچت این روزای وزن گیری رو نگیر گناه داره به خودت برس داقل چیزای مقوی بخور

سنو دقیق هم که نمیکنه تا ۲۰۰گرم هم ممکنه بالا و پایین بگه ولی وزن نی نی خیلی مهم نیس تو زایمان دور ...

وای راست میگی دور سرش 😂😂😂باشه حتما فرزانه جون مرسی که گفتی وگرنه تا اون موقع سوتغذیه میگرفتم😊😊

اونی که میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یاپارتیش والاااا😕
2728
وای راست میگی دور سرش 😂😂😂باشه حتما فرزانه جون مرسی که گفتی وگرنه تا اون موقع سوتغذیه میگرفتم😊😊

😂😂😂😂😂😂😘😘😘😘😘

حالا يکيتون ج منو بده ،بادکردن مشکلی براجنينم پیش نمیاره??

خدایا من از دار دنیا یه دختر تو دلم دارم ،خواهش میکنم اونو صحیح و سالم بزار بغلم ،میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی خاله جون😍
2706