2737
2739
گلم تفسیر ها متفاوته من یه جای دیگه خوندم که قران گفته پسر دوسال و دو ماه و دختر دوسال کامل.نمیدونم ...

حالامن برعکسشوشنیدم ولی بنظرم هرچی زودتربچه کمتروابسته میشه واذیت میشه مخصوصااینکه بعداز1سالگی دیگه شیرتاثییرآنچنانی نداره

من دخترم اخر مرداد۲ سالش میشه از پوشک گرفتمش ۳ ماه میشه ولی ازشیر نه🙈 خیلی  وابستس

کامل حرف میزنه ؟ خودش میگه جیش داره یا خودت تند تند میبریش؟

رویا هستم ولی نمیشه اسم کاربریمو تغییر بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطور یکسالکی از پوشک گرفتین؟؟مگه میشه!!!مگه داریم😨😨😱😱😱

مرتب سرپاش میکردم ....بعدم که یاد گرفت براش صندلی گرفتم و تو حموم گذاشتم هر وقت جیش داشت خودش میرفت تو حموم و تو صندلیش میشست در حموم همیشه باز بود ....خواستن توانستنه ....وقتی ب بچه های یکساله قران اموزش میدن دیگه این چیزا که خیلی راحت انجام میشه ب خود بچه هم ربط داره ....بچه هام زود یاد گرفتن 

2742
2740
مرتب سرپاش میکردم ....بعدم که یاد گرفت براش صندلی گرفتم و تو حموم گذاشتم هر وقت جیش داشت خودش میرفت ...

من پسرمو.یک سال و 6 ماهه بود یکدفعه ای از پوشک گرفتم ینی همون بار اول که براش توضیح دادم دیگه نه تو خواب نه تو بیداری اصلا جیش نکرد اصلا 

ولی دخترم الان داره دوسالش میشه هنوز شروع نکردم از پوشک بگیرم ولی احساس میکنم زوده هنوز. اخه میگن وقتی بچه تو خواب شبانه ادرار نکنه آمادگی داره واسه پوشکولی دختر من هنوزم شبا ادرار میکنه تو خواب

رویا هستم ولی نمیشه اسم کاربریمو تغییر بدم
یعنی شبا ندمکه خوابه

ببین از امشب دیگه بهش نده ....بچه ات گربه میکنه بی تابی میکنه بی قراری میکنه ولی محکم باش اصلا بهش نده ....سینه هات ممکنه سنگین بشه و خودتم تب کنی ..با اب گرم بشور...شب سوم وقتی بچه غرق خوابه هر دو تا سینه تو بده کامل بخوره و تموم .

2706