2737
2739
عنوان

گریه ام درومده

10102 بازدید | 505 پست

ما الان توو دوران نامزدی هستیم بعد من کم ارایش میکنم کلا لوازم ارایش صورتمو خسته میکنه بیحوصله میشم ازینا نیستم که مثلا صبح با ارایش از اتاق بیام بیرون بعد خواهرای نامزدم توو خونه قد عروسی ارایش میکنن از صبح تا شب با ارایشن تا توو ختم اینا هم ارایش کامل دارن بعد هی به من میگه ارایش کن منم تا جاییکه بتونم میکنم ولی باز یکمم به خودم استراحت بدم دادش میره هوا و اعتراض و گله. این مدت همش لاک داشتم مثلا بعد میگه دخترونگی نداری. خب این هفته همش رفتیم واسه ورزش اونجاها دوس ندارم عرق میکنم ارایش حسابی کنم واسه پوستم ضرر داره. هر روز میگه موهاتو درست کن. ... دیووونه شدم از دستش

مثلا وقتی میخوایم یکم نامزد بازی کنیم من قبلش میرم حموم بعد یکم ازادش میذارم میگه تو کم میری حموم من باید صبر کنم تا بری حموم... در صورتیکه واقعا تند تند میرم حموم خب بدنه ادمه دیگه زود زود موهاش درمیاد:((( اشکمو دراورده...

خوبه که  

واسه من نه لاک دوس داره نه آرایش زیاد

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😔😔

مردم عجب حوصله ای دارن ها.

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
2731
2738

اخ اخ.خدا بهت صبر بده

من خودمم چون تنبلم زورم میاد ازینکارا کنم و خداروشکر شوهرم اصلا براش مهم نیست

ولی تو کارت سخته.باید همیشه تنوع داشته باشی

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 

یه اپلاسیون برو خودتو خلاص کن آجی 😆😆

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....

شاید درست بشه

نامزد منم اولا خیلی دوس داشت ارایش

الان میرم‌حموم میام میگه بدون ارایشم خوشگلی

چون میبینه بدون ارایشم قشنگم میگه زیاد نزن

برا موهاتم برو لیزر‌راحت کن خودتو

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
2706