2733
2734
عنوان

کمک میخام جدا شم

| مشاهده متن کامل بحث + 3700 بازدید | 113 پست
دیشب که میگفت من اخلاقم همین میتونی زندگی کن نمیتونی به سلامت طلاقت میدم مهریه و دیه کتک هایی که زدم ...

حالا میتونی با این شرایط زندگی کنی؟؟

از خون جوانان وطن لاله دمیده  / در ماتم سرو قدشان سروها خمیده
حالا میتونی با این شرایط زندگی کنی؟؟

شدیدا از چشمم افتاده اصلا مشکل من مهریه و این حرفا نیست بهش هم گفتم همه رو بهت میبخشم

ولی میترسم جدا شم شرایط برام بدتر بشه چون میشناسمش که دست از سرم برنمیداره

آبروم وهمه جا میبره ،

بهش گفتم بریم توافقی جدا میشیم مهریه رو هم بهت میبخشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مردی که دست بزن داره و بددهن هست تا ابد هم درست نمیشه.تا حالام اب گیر نمیاورده وگرنه شناگر ماهری بوده.هیچکس اندازه یه مادر برای یچش دلسوز نیست.من خودمم سقط داشتم پس کاملا شرایطت رو درک میکنم.و جالبه بدونی من هرچی ادم بیشخصیت و بددهن دیدم وضع مالیشون توپ بوده.کتک هم میزدن😐.بنظرم خودت رو نجات بده و بفکر حرف مردم نباش‌.این ادما امروز سوژه شون شمایی فردا یکی دیگه.بفکر خودت باشه.

Shina هستم.کاربری قبلیم از بین رفت😭😭

2731
نمیخام چندسال دیگه پشیمون بشم که شاید اگه کمکش میکردم درست میشد و زندگیم از بین ن میرفت چون اینجا کس ...

عزیز من! الان یعنی نگران از دست دادن زندگیتی؟ زندگی ای که با کمربند کتک میخوری؟ زندگی ای که اونقدر وضعت خرابه که حتی بیرون نمیتونی بری؟! 

ببخشید ولی کاملا مشخصه که انقدر تحقیرت کرده که تا این حد ازش میترسی و خودتو هیچی نمیبینی مثلا میخواد چیکار کنه که میگی دست از سرت برنمیداره و آبروتو میبره؟ یکم قوی باش فقط یکم!!!! این همه ترس دلیلش چیه دختر خوب؟

اوکی تلاشتو بکن که درستش کنی اونوقت یه روز چشم باز میکنی میبینی عمر و جوونیت از دست رفته و اوضاعت هم تعریفی نداره!!

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)

همیشه یادت باشه تا مظلومی وجود نداشته باشه ظالمی هم وجود نداره. البته اینم بگم که از حرفات کاملا مشخصه که به این حقارت و این شرایط اسف بار کاملا رضایت داری و تمایلی هم برای تغییرش نداری! اوکی موفق باشی😊

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
2738