2733
2734
عنوان

هزینه عکس رنگی رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 85595 بازدید | 68 پست

عزیزم من انجام دادم من کلا دوامم به درد خیلی زیاده و اصلا به درد اهمیت نمیدم ولی عکس رنگی خیلی درد داره و اصلا شبیه درد پریود نیست من چند سال پیش انجام دادم و قبلش بهم شیاف دادن ولی درد اولیه ش وحشتناکه 

من این ماه دکتر برام عکس رنگی نوشت نرفتم گفتم درد داره گفت بگو با بی حسی انجام بدن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه دردش میگن خیای زیاد نیست در حد چند ثانیه مثل درد پریودی... بعدم بیهوشی کامل نیستش که بی حسی میزنن

من پارسال با بیمه دویست تومن دادم . اصلا نترس . درد نداره حتی نیاز به بی حسی هم نداره . فقط خودتو منقبض نکن . من اولش خیلی میترسیدم ولی بعدش دیدم اصلا ترس نداره

۱۰ اردیبهشت انتقال جنین❤ انجام دادم . ۲۵ اردیبهشت آزمایش بتا دارم. لطفا برای مادر شدنم صلوات بفرستین . ❤

واقعا دردش وحشتناکه اگه الان بی حس یا بیهوش میکنند حتما با بی حسی یا بیهوشی اینکار و بکنید 

البته به نظر من عکس رنگی آخرین مرحله برای بارداری هست 

من خودم قم زندگی میکنم دکتر برام عکس رنگی نوشت چون نه قرص نه آمپول بهم جواب نداد 

همسرم کمی کم تحرکی اسپرم داره 

ولی دکتر گفت چیزی نیست 

من چند سال پیش عکس رنگی انداخته بودم هیچ مشکلی نداشتم از راهنمایی دوستهای نی نی سایت خیلی کمکم کرد

گفتن حتما تختتون باید شیب داشته باشه و درحین نزدیکی بجز شیب تخت زیر کمر دوتا بالش بزار و یک ساعت پاهات و بالا نگهدار و سعی کن تا صبح دسشویی نری 

من بعد 7 سال با این کار جواب گرفتم ولی بخاطر استرس زیادی که داشتم تو 6 هفته سقط کردم 

انشالله شما هم بزودی جواب میگیرین 

برای منم دعا کنید  

2738
نه دردش میگن خیای زیاد نیست در حد چند ثانیه مثل درد پریودی... بعدم بیهوشی کامل نیستش که بی حسی میزنن

عریزم من بیهوش کامل شدم حدود نیم ساعت☺

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
چه قدر بعدش باردار شدید؟ آره اتفاقا منم رفتم امروز پرسیدم ولی جای دیگه سراغ دارم 170 با بی حسی احتم ...

حامله نشدم هنوز عزیزم.😢

کاملا بیهوش شدم نیم ساعت

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
یعنی خودت ازشون خواستی بیهوشت کنن ؟ وای من اینارو میشنوم میگم کلا بیخیالش بشم انجام ندم ، اخه منم د ...

اره دیکه گفتم با بیهوشی میخام 

گفتن خودت باید با دکتر بیهوشی هماهنگ کنی 

من یه مبلغی ریختم به حساب دکتر بیهوشی اومد بیهوشم کرد 

واقعا دردش وحشتناکه اگه الان بی حس یا بیهوش میکنند حتما با بی حسی یا بیهوشی اینکار و بکنید  ال ...

مرسی دوست عزیز از راهنماییت....ایشاا خدا دوباره بهتون بده...منم شوهرم کم تحرکی داره چند ماهه تازه فهمیدم کاش جواب بگیریم 

خدایا منو فراموشت شده؟؟ 
وای اخه بیهوشی میگن عوارض داره ایشاا خدا بهتون بده چند ماه جواب نگرفتین رفتین عکس رنگی؟

بیهوشیش کوتاه مدته 

خیلی میترسیدم بهش که فکر میکردم گریم میگرفت دیگه بیهوشی تنها چارم بود 

الان یک سال و خورده ایی شده که عکس گرفتم فعلا منتظرم هنوز😢

2706