2733
2734
عنوان

هزینه عکس رنگی رحم

85595 بازدید | 68 پست

سلام میخواستم بدونم عکس رنگی رحم امسال چه قدر ازتون گرفتن...من یع جا پرسیدم با بی حسی 170 البته بیمه سلامت قبول نمیکردن ....با بیمه تامین اجتماعی 104 تومن....قم ساکن هستم

خدایا منو فراموشت شده؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی انقدر درد داره که باید بیهوش کنن حتما ؟😨😨😨

نه دردش انگار زیاد نیست میگن در حد پریودی با شیاف و مسکن قابل تحمل 

ولی من کلا عاجزم به درد به خاطر این با بیهوشی انجام دادم😐😐😐

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2728
من مرکز طب ازما انجام دادم با بیهوشی ۲۲۰ پارسال منم قمم

چه قدر بعدش باردار شدید؟

آره اتفاقا منم رفتم امروز پرسیدم ولی جای دیگه سراغ دارم 170 با بی حسی احتمالا اونجا برم

خدایا منو فراموشت شده؟؟ 
نه دردش انگار زیاد نیست میگن در حد پریودی با شیاف و مسکن قابل تحمل  ولی من کلا عاجزم به درد به ...

یعنی خودت ازشون خواستی بیهوشت کنن ؟

وای من اینارو میشنوم میگم کلا بیخیالش بشم انجام ندم ، اخه منم دکتر واسم نوشته عکس رنگی

یعنی خودت ازشون خواستی بیهوشت کنن ؟ وای من اینارو میشنوم میگم کلا بیخیالش بشم انجام ندم ، اخه منم د ...

نه دردش میگن خیای زیاد نیست در حد چند ثانیه مثل درد پریودی... بعدم بیهوشی کامل نیستش که بی حسی میزنن

خدایا منو فراموشت شده؟؟ 
2738
یعنی خودت ازشون خواستی بیهوشت کنن ؟ وای من اینارو میشنوم میگم کلا بیخیالش بشم انجام ندم ، اخه منم د ...

عزيزم دردش قابل تحمله 

اينقدر خودتون نترسونيد 

قبلش مسكن بخور 

دردشم زياد طول نميكشه كوتاهه

خدايا شكرت 🌹💖 
2706