2733
2734

سلام میخوام برم سفر هیچ اهنگی رو ندارم😁😁

قشنگ و شاد برای رفت غمگین برای برگشت پیلیز😘😘

از همگی ممنون😘😘

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

گیسو بیا گلچینت رو بده به من😄

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

کجا جمعید ورپریده ها 

من عجله دارم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فقط عباس قادری😀

برا رفت عالیه🤣🤣

برا برگشت هم بگو😍

اسم اهنگ و بگید لطفا 

یه مصرعش رو هم حفظ بودین بنویسین من بتونم پیدا کنم

2738

سلام اهنگ عمدا سینا شعبانخانی  

ایت الله بهجت : هر زن شیعه بی حجاب با بی حجابی اش سیلی به صورت حضرت فاطمه زهرا (س) میزند ...حرف خاصی نیست....فقط ....این بار که خواستی ارایش کنی و موهاتو بزاری بیرون و مانتوی تنگ و کوتاهت رو بپوشی یاد این حرف ایت الله بهجت بیفت ..بچه شیعه...همین
کلا من عاشق هایدم مخصوصا نگو نگونمیام اهل آهنگ های چرت جدید نیستم آهنگ کی بهتر از تو عارف هم دوستد ...

من عروسک جون هایده رو گوش میدم یه ساعت تمام عر میزنم باهاش😐😄😄

2706