2733
2739

سلام 

من اردیبهشت امسال عروسی کردم و از اول عید قرص ال دی مصرف کردم برای جلوگیری . حالا هر کی میبینه میگه قرص نخور ضرر داره اول یکی بیار بعد . شکم اول دختریتو با قرصا نسوزون ....

از دیشب یه ترسی انداختن به جونم . من شاغلم حداقل تا 1 سال اول بچه نمیخوام . حالا سردرگم هستم . قرص نخورم چیکار کنم یعنی انقد قرص ضرر داره 

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من قرص میخورم مامانمم میخوره هنوز هیییچ مشکلیم نداشته .ضررم نداره . خوده دکترمیگف. میدونی چجوری بخور هشت نه ماه بخور بعدش سه چهارماه نخور استراحت بده .

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
نه هیچ ضرری نداره من کسی رو میشناسم بعد از ده سال قرص و قطع کرد ماه اول حامله شد

دوست منم میخواست بارداربشه تاقرصشو قطع کرد ماه بعدش باردارشد.

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
من قرص میخورم مامانمم میخوره هنوز هیییچ مشکلیم نداشته .ضررم نداره . خوده دکترمیگف. میدونی چجوری بخور ...

آره منم همین تصمیمو دارم میگم چند ماه هم با طبیعی یا کاندوم ادامه بدم یکم استراحت بدم دوباره قرص شروع کنم . اما امان از حرف این زنای فامیل که آدمو میترسونن

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
2738
دوست منم میخواست بارداربشه تاقرصشو قطع کرد ماه بعدش باردارشد.

خیلی ممنون عزیزم یکم از استرسم کم شد

اینم بگم من زمان دختریم پریودام نامنظم بودن با خوردن قرص خیلی بهتر شده زمانشون نزدیک به هم شدن

اینم بگم من زمان دختریم پریودام نامنظم بودن با خوردن قرص خیلی بهتر شده زمانشون نزدیک به هم شدن

من هم دوران مجردی میخوردم هم دوران عقد هم الام که ازدواج کردم . . دکترمیگف بهنرین راه ومطمعنترین راه قرصه اما خب همون جوری که گفتم بینش استراحت بده و با ی روش دیگه جلوگیری کن و بعدش دوباره بخور. مامان خودم تا قرصشو قطع کرد باردارشد    

خیلی ممنون عزیزم یکم از استرسم کم شد

خیلی ممنون از همگی واقعا ذهنم یکم آروم شد . حتما هم میرم دکتر باز مشورت میکنم ولی از  دیشب فکرم حسابی داغون بود . دیگه فکر میکردم نازام جلوگیری نکنم بچه دار شم