2737
2739
عنوان

معلمی بهتره یا کارمندی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17032 بازدید | 135 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من معلمم واواقعاکارم سخته.سختی تدریس وتربیت بچه هایی که اکثرشون مشکلات اخلاقی وروحی وروانی وخانوادگی واقعاسخته.الان روباژملن خودمون مقایسه نکنید.بچه های این دوره واقعاکنترلشون سخته چه برسه به تدریس وتربیت

استارتر هرکس احساسات و شخصیت متفاوتی داره و اولویتهای زندگیش فرق داره من به شخصه ترجیح میدادم وقت ب ...

منم برام پول مهمه پول خوشبختی میاره .....پسرمم اینده میخواد الان نه پس انداز داریم نه چیزی فقط امرار معاش

2728

شاغل اداري دو دسته داريم 

دولتي و غير دولتي 

دولتي ها دريافتيشون خيلي از معلمي بيشتره، خصوصيها هم دريافتيشون به طور متوسط كمتره هم محيط كارشون خيلي خيلي بدتر و پر استرس تر هست

2738

من هم كارمندي رو تجربه كردم هم معلمي رو، كارمندي خيلي بدتره، وقت ناهارت كه چهار و نيم پنج بعد از ظهره، يه روزي يه اضافه كاري ميدادن كه الان همونو هم نميدن، تابستونت برفناست يه مسافرت بخواي بري چقد بايد التماس كني و هماهنگ كني كه همكاراي ديگه باشن كه كاراتو انجام بدن در نبودت، قبلا هر چي مرخصي از سال ميموند ذخيره بازنشستگيت ميشد الان همون هم سوخت ميشه.

خدایا دستمو بگیر
شماها چند ساعت در هفته میرید سرکار؟۴۴ ساعت؟

اگه منظورتون معلماست سختی کارمعلم هریکساعتش به اندازه ۸ساعت کاریه کارمنده.اینومن نمیگما چیزیه که توجهان بهش معتقدن اماتوایران ماهمه ازمعلم طلبکارن وجالبه همه ملت هم ناخودآگاه بامعلماسروکاردارن وجگرگوشه هاشون نضف عمرشون روبایدباهمین معلمهای بدهکاربه ملت سرکنن!

2706