2733
2734
عنوان

معلمی بهتره یا کارمندی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17069 بازدید | 135 پست

معلمی شغل حساسیه 

اموزش یک نسل زیر دست معلم هست 

هر چی که اموزش ببینن تا بزرگسالی باهاشون همراهه 

باید از هر لحاظی خوب باشه 

هم حقوقی هم استراحت و تجدید قوا برای سر و کله زدن با بچه ها 

متاسفانه تو ایران رعایت نمیشه 

ولی حقو کارمندها واقعا نسبت به معلمها کمه ولی معلمها همیشه بیشتر شاکی بودن از این قضیه 

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومای کارمند اداره حقوقاتون چقدره؟حکمم 1400 ولی ی تومن دستم میاد .درسته تو خونه ای ولی اسایش نداری ...

پایت 1400 هست ؟

چرا پس 1 میگیری؟

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم
خانومای کارمند اداره حقوقاتون چقدره؟حکمم 1400 ولی ی تومن دستم میاد .درسته تو خونه ای ولی اسایش نداری ...

رسمی آموزش و پرورش هستی؟؟ والا این دوست من که حکم حقوقش 2 میلیون و 800 بود با 15 سال کار

ممنون میشم برای شادی روح پدر عزیزم صلوات بفرستید
2728
با قسمت اول حرفت موافقم،اما چرا نباید واسه یه زن حقوق مهم نباشه؟ماهم داریم پا به پای مردا کار می کنی ...

برای اینکه هزینه ای که بابت تنها موندن بچه ات میزاری خیلی بیشتر از این حرفاست. و اینکه کسی وظیفه یه زن رو کارکردن بیرون از منزل نمی دونه و این خودمونیم که دوست داشتیم کارکنیم برای همین  همین حقوقی که میگیریم اگه بخوایم خرج خو نه زندگی نکنیم و خرج خودمون کنیم  زیاد هم میاریم

من کار تدریس ندارم کارم پرورشی بیکاریم تو مدرسه زیاده از اینم ناراضی ام ولی اصلا حقوقش برام معضل شده خودمو با دوستام مقایسه میکنم اونا سرو شکل زندگیشون با من خیلی فرق داره

معلمی شغل حساسیه  اموزش یک نسل زیر دست معلم هست  هر چی که اموزش ببینن تا بزرگسالی باهاشو ...

قبول دارم . خیلی شغل حساس و مهمیه وو اینکه کلا تو بازه حضورت در مدرسه درگیری . 

اما  معلمی واقعا از لحاظ ساعت کاری برای خانما ایده آله

ممنون میشم برای شادی روح پدر عزیزم صلوات بفرستید

واقعا معلمی عالیه برای خانومها ناشکر نباش.وقتی همه روز هز ساعت 7 تا 4 سرکار باشی و کلی اعصاب خوردی واقعا میفهمی معلمی چقدر خوبه.اگه تعهد نداشته باشی که هم میتونی به بچه ها بگی بیان کنفرانس بدن.برگه ها ور همدیگه تصحیح کنن و....که خیلی از معلمها ما میکردن این کارا رو

2738
برای اینکه هزینه ای که بابت تنها موندن بچه ات میزاری خیلی بیشتر از این حرفاست. و اینکه کسی وظیفه یه ...

با حرفت موافقم،درسته کار کردن وظیفه زن نیسفدرسته خودمون انتخاب کردیم که کار کنیم.اما وقتی زحمت می کشیم چرا نباید انتظار حقوق منصفانه داشته باشیم؟اگه حقوق نمی گرفتیم بازم م یرفتیم سر کار؟

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.
با حرفت موافقم،درسته کار کردن وظیفه زن نیسفدرسته خودمون انتخاب کردیم که کار کنیم.اما وقتی زحمت می کش ...

منم حرفم همینه منم مثل کارمندا صبح از خونه میام بیرون اصلا اون مقنعه رو سرت کنی فرق نداره چ کاری میکنی بیکارم باشی خسته میشی

2706