2726
عنوان

معلمی بهتره یا کارمندی؟

16950 بازدید | 135 پست

من معلمم ولی از حقوقم اصلا راضی نیستم قبلا تو اداره کار میکردم دوبرابر الانم حقوق میگرفتم خیلی ناراحتم و خودمو سرزنش میکنم که اومدم معلم شدم با این حالم چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

معلمی واقعا سخت تره

خیلی انرژی و اعصاب میخواد، مخصوصا اگر بخوای معلم متعهدی باشی

تعطیلاتشون درسته بیشتره 

ولی ایکاش حقوقشون بیشتر بود، واقعا شغل مهمیه تو جامعه

من کارمندم اما دوست داشتم معلم باشم،درست معلمی حقوقش کمه اما واسه یه خانوم خیلی خوبه به خاطر ساعات کاری و تعطیلیا.مخصوصا اگه بچه داشته باشی

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.

من کارمندم  قطعا اگر پارتی کلفتی داشتم به هر قیمتی میرفتم معلمی

هرقدر حقوقم کم میشد

ساعت کاری عالی و کم در طول هفته

3ماه تعطیلی تابستون

20روز زمستون

کلی هم بین ترم

عالی بود برام با وجود یه بچه

واقعا حقوق اداری ها دوبرابره؟خودشون که میگن ما اندازه مدیرها میگیریم فقط یکم اضافه کار بیشتر داریم

نه حقوق دو برابر نیس یه کم بیشتره،اما کارمندا اضافه کار ی می گیرن که معلما اونو ندارن

تایم بیشتری تو خونه ای... به نظر من معلمی بهترین شغل برا یه خانومه... شما فقط شرایط حقوقی و نگاه نکن... همین که کل عید و تعطیل هستی .. همین که کل تابستونو خونه هستی .. کلیه... یعنی عملا از 12 ماه سال و نه ماهشو سرکاری اونم یه حالت نیمه وقت داره مثلا الان من  7 و نیم باید سرکار باشم تا 4 و نیم... فک کن این شرایط و دوازده ماه سال و دارم... خیلی بده نه مسافرت متوجه می شی نه تعطیلات و نه خونه و مادری کردن برابچه... نهایتا شما سه ماه تابستونو استراحت می کنی برنامه می چینی بخای استفاده کنی می تونی زندگییییی کنی

کار تو اداره خیلی راحته دیدم بیشتر عین دورهمیه تاکار !!!معلمی اعصاب فولادی میخواد

نه به خدا کارمندی ام خیلی اعصاب خردی داره،من تو بخش فناوری ادارم از وقتی میام سر پام  

کار تو اداره خیلی راحته دیدم بیشتر عین دورهمیه تاکار !!!معلمی اعصاب فولادی میخواد

دورهمی کجا بود؟؟؟

من هم کارمندم اداره مون هم نسبت به ادارات دیگه خیلی خلوته و ارباب رجوع خیلی کمه. ولی استرس و فشار کار و راضی نگه داشتن ده تا رییس و مافوق و زیر آب زنی های همکارا اعصاب و آرامش برای آدم نمیزاره. 

واقعا معلمی برای یه خانم بهترین شغله

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706