2737
2739
عنوان

سلام یعنی میشه باردار باشم ؟

1341 بازدید | 11 پست

سلام الان ۷ ماهه اقدام هستم 

دیروز موعد پریودم بود تخمدان هام تیر میکشید و هم چنین رحم احساس میکردم هر لحظه پری میاد 

صبح بلند شدم دیدم فقط حالت خون آبه خیلی خیلی کم فقط ازم اومده و تمام .... پری نیومد ...

یعنی پری نشدم 

این ماه لتروزوزل خورده بودم و آمپول هم زده بودم میشه بخاطره اوناست ؟

علایم هم سینه هام و کمر و پام درد میکنه و حس حالت تهوع دارم . و اسهال دارم از دیروز ...

بی بی چک اصلا نمیتونم بزنم چون ۷ ماهه زدم فقط یک خط دیدم دیگه توبه کردم نزارم 

میشه حامله باشم ؟

نظزتون بگید دوستای گلم

اگه بی بی چک نزاری پس چطوری بفهمی حامله ای یا نه؟ رو حدس و گمان که نمیشه. انشالله بارداری

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

عزیزم من 3 تیر باید پریود میشدم که نشدم 4 ازمایش خون دادم منفی بود من هم قرص لتروزول مصرف میکردم و استرس داشتم چون یک سال اقدام کردیم ولی باردار نشدم ولی تا 10 تیر پریود نشدم و لکه بینی داشتم آمپول پروژسترون زدم پریود نشدم روز 13 بی بی چک زدم مثبت شد تو بعضی از حاملگی ها بی بی چک و آزمایش خون دیرتر نشون میده چون لقاح دیرتر انجام میشه ولی متاسفانه بخاطر استرس این بچه رو از دست دادم پس بیخیال باش انشالله زود زود مامان میشی 

برای منم دعا کنید خیلی دوسدارم مامان شم چون بجز همسرم کسی رو ندارم