2733
2734
عنوان

خونریزی کم بدون درد

617 بازدید | 5 پست
سلام من دیروز باید پری میشدم ولی از دیروز لک دارم امروز یک کمی بیشتر شد ولی مثل همیشه از درد دل خبری نیست .اخه قبلا روزای اول پری از درد دل نمی تونستم راه برم ولی الان 2 روز شده که درد دل ندارم وخونریزی در حد لک هستش .به نظرتون چی میتونه باشه ؟ تو ماه 2 اقدامم!!!
Lilypie Maternity tickers
سلام مامی باران خوبی ؟ منم دقیقا مثل شما هستم توی ماه 2 اقدامم ولی از دیشب لک بینی داشتم البته الان کمتر شده دل درد هم برخلاف همیشه که خیلی زیاد بود اصلا ندارم البته من باید فردا پری بشم . شما بیبی چک استفاده نکردی ؟ اگه یه روز گذشته استفاده کن انشالله که بارداری منم اگه تا فردا نشدم حتما بیبی چک میزارم . آخه بعضی ها میگن لک لانه گزینیه . شما چند سالتونه ؟ بعد از چند وقت اقدام کردی ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام چه عجب خانم اومدی . خب ناراحت نباش . منم الان بار سومه میخوام اقدام کنم پس با هم هستیم من یه آدرس بهت میدم بیا اونجا واسه کسائی هست که توی نیمه ماه میخوان اقدام کن حتما بیا خوشحال میشم منتظرت هستم میبوسمت ببببببببببببببببببببببببببببببباااااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییییییییی