2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

يه شب داشتيم حرف ميزديم وسط تعريفاش من گوشي به دست خوابم برد

صبح بيدار شدم بهش زنگ زدم ميگه دو ساعت تعريف ميكردم بعد فهميدم خانوم خوابه 😂😂😂

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!

یه شب سر یه موضوعی باهاش بحث کردم 

خیلی اعصابم خرد بود 

اومدم سایت تعریف کردم 

ماجرا مربوط به برادرشوهرم و وامش و ...میشد 

اونم میدونست من میام سایت 

اومده بود عضو شده بود اومده بود تو تاپیکم 

هی سوال جواب میکرد 

😂

2738

هیچی داشتم میرفتم اونطرف خیابون با همسرم (اونموقع عقد کرده بودیم)همسرم داشت راجع به یکی از دغدغه هاش همچین با احساس حرف میزد هیچی دیگه برگشت دید من نیستم کجا بودم؟؟؟؟

تو جوب😂😂😂😂

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
یه شب سر یه موضوعی باهاش بحث کردم  خیلی اعصابم خرد بود  اومدم سایت تعریف کردم  ماج ...

واقعاً؟😂😂😂

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
يه شب داشتيم حرف ميزديم وسط تعريفاش من گوشي به دست خوابم برد صبح بيدار شدم بهش زنگ زدم ميگه دو ساعت ...

😁😁

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

اولین باری که بعد از عقد شوهرم اومد خونمون من هول شده بودم.رفتم بشینم رو مبل تکنفره .نگو قبل از من مامانم نشسته بوده.دنده عقب رفتم نشستم رو مامانم😶😶😶😶😶😑

هیچی دیگه آبروم رفت😥😥😥😥😥😥😥

2706