2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ی سوال دارم از شما . وجدانا خدایی واقعی شما هنوز دنبالی که اسم دخترت رو عوض کنی یا دوست داری ما ر ...

مگه همونه؟؟😞

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
بانو تجلی من کسی رو سرکار نزاشتم..ممنون از شرکتتون

پس اگه واقعی هستی ی فکری برای خودت بکن. برو پیش روانشناسی دکتری چیزی. خانمی این عادی نیس که شما هروز ب فکر عوض کردن اسم دخترتی . دختری که الان دیگه بزرگ شده اسم داره . همه ب اون اسم صداش میزنن .

قوی باش ...حتی اگه نیستی اداشو دربیار
2738
پس اگه واقعی هستی ی فکری برای خودت بکن. برو پیش روانشناسی دکتری چیزی. خانمی این عادی نیس که شما هروز ...

چه خوب بود که اینطوری راحت قصاوت نکنیم..من اگه مشکلم وسواس بود تا الان حل شده بود.. ممنون از راهنماییتون ...‌اصلا خوشم نمیاد ادم نشناخته اینطوری راحت نسخه بپیچه.. شما ناراحتین شرکن نکنین همین

وای استارتر تاپیکایی که زدی رو دیدم متاسفانه. فقط تو صفحه اولش بیشتر از پنج تا تاپیک نظرسنجی اسم بود که😲

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
چه خوب بود که اینطوری راحت قصاوت نکنیم..من اگه مشکلم وسواس بود تا الان حل شده بود.. ممنون از راهنمای ...

ادم نشناخته. شما تقریبا همیشه تاپیکاهاتون در این رابطه هست. همه بچه های سایت گفتن اسم رزا خوبه. دخترت بزرگ شده . ولی شما هنوز پیگیری که اسمش رو عوض کنی. مگه همه بیماری ها باید وسواس باشه؟؟؟

ادم نشناخته. شما تقریبا همیشه تاپیکاهاتون در این رابطه هست. همه بچه های سایت گفتن اسم رزا خوبه. دختر ...

من لزومی نمیبینم‌که بخوام شما رو قانع کنم.. ممنون از شرکتتون

دخترت ب مادر قوی و با اراده نیاز داره.کسی بتونه بهش تکیه کنه تو تصمیمات سخت. نه کسی ک حتی واسه اسم دخترش که بزرگ شده هنوز تصمیم نگرفته. فکر کن دوست عزیز 

2706