2737
2734
عنوان

تخمدان پلی کیستیک و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 34162 بازدید | 152 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببين غذاي فست فودو نوشابه رو نميشه ازش گرفت هر روز دو تا هايب ميخوره 😑

خوب اشکال نداره بگو تو گرما نره. روزی یک فولیک اسید 5 میلی  یک عدد قرص سلنیوم و زینک پلاس بخوره 3 ماه بعد خوردن اینا دوباره تست بده

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2728

سلام. خواستم بگم من باردار شدم. ماهی که لاپاراسکوپی و کوتر تخمدان کردم. ماه بعدش دکتر بهم لتروزول و امپول داد و خوشبختانه جواب داد. پس با تنبلی تخمدان هم میشه باردار شد اما نیاز به درمان های کمکی هست به راحتی بدون دارو نمیشه. 

سلام. خواستم بگم من باردار شدم. ماهی که لاپاراسکوپی و کوتر تخمدان کردم. ماه بعدش دکتر بهم لتروزول و ...

مبارك باشه

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ
2738

منم تنبلي دارم و با آمپول پريود ميشم ، ماه پيش لتروزول خوردم و نشد اين ماه هم لتروزول هم كلوميفن با هم، الانم منتظرم ببينم هستم يا نه ، اما اميدي ندارم چون بشدت علايم پري دارم 😭اما خوب اين تاپيك رو خوندم و فهميدم باردار شدي خيلي اميدوار شدم ايشالا بچه به سلامت به دنيا بياد

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ
منم تنبلي دارم و با آمپول پريود ميشم ، ماه پيش لتروزول خوردم و نشد اين ماه هم لتروزول هم كلوميفن با ...

ممنونم اگه چند دوره دارو خوزدی نشد برو لاپاراسکوپی و کوتر تخمدان کن

منم تنبلي دارم و با آمپول پريود ميشم ، ماه پيش لتروزول خوردم و نشد اين ماه هم لتروزول هم كلوميفن با ...

ممنونم اگه چند دوره دارو خوزدی نشد برو لاپاراسکوپی و کوتر تخمدان کن

در لفظ عامیانه تنبلی تخمدان    

آذرجان شماپرستاری؟؟

ببین من یسوال دارم درباره جراحی کیست پوستی 

گفتم شایدشمادرموردبتونی راهنماییم کنی 

بهت درخواست دوستی دادم اگرقبول کنی ممنون میشم

البته قبلادرباره تخمدان پلی کیستیک کلی راهنماییم کردی توتاپیکا

ولی اینموردرودلم میخادسوال کنم ازتون

وخدایی که بشدت کافیست
2706