2733
2734
عنوان

خانوما تو رو خدا بیاین کمک دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1054 بازدید | 42 پست
چه اتفاقی؟ وسیله سنگین بلند کردی؟ 

ظهر از ماشین خواستم پیاده شم ، یه پام روی زمین بود شوهرم دنده عقب گرفت پنج شش قدم پام با سرعت رفت عقب و جیغ زدم ترمز زد.

وقتی میخواین به یکی محبت کنین، اول رو یه قسمت از پوستش امتحان کنین ببینین حساسیت نداره بعد...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره همین شیافی ک سوزان گفت پروژسترون من استفاده کردم 

استفادش ضرر نداره بفرستش یکی بگیره برات امشب استفاده کن

ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت..........جایت همیشه در دل من درد می کند
2728
چیزی نیست استرس نداشته باش برات بده ببین برو ت سایتهدکتر فریبا رضای اونجا ازش سعوال کن انلاین بهت ج ...

ممنون از راهنماییت الان میرم تو سایتشون. 

وقتی میخواین به یکی محبت کنین، اول رو یه قسمت از پوستش امتحان کنین ببینین حساسیت نداره بعد...  
یک قاشق نشاسته هم میتونی بریزی تو یک لیوان آب سرد و حل کنی و بخوری. خوبه برای لک بینی و خونریزی

ممنونم .درست میکنم الان.

یه دونه نواربهداشتی بذار و بعد چک کن .  اورژانس اونجا یعنی بخش زنان نداره؟ به هر حال گوش به ز ...

نه عزیزم اورژانسش فقط یه دکتر کشیک داره برا شیفت شب. اونم مرد و پزشک عمومی. باشه عزیز حواسم هست امشب تا صبح خواب ندارم. 

2738
ظهر از ماشین خواستم پیاده شم ، یه پام روی زمین بود شوهرم دنده عقب گرفت پنج شش قدم پام با سرعت رفت عق ...

شاید همون بهت استرس وارد شده و یک کمی هم پات کشیده شده چند قطره خون اومده . که انشالله مهم نیست.

منم توی بارداریم تا هفته یازده هی لک بینی پیدا میکردم. دکترم میگفت اگه شدید شد باید بری اورژانس که در حد یکی دو تا لک بود بعد خوب میشد و بعد باز دو هفته بعد دو قطره دیگه !!!

شاید همون بهت استرس وارد شده و یک کمی هم پات کشیده شده چند قطره خون اومده . که انشالله مهم نیست. من ...

آره به احتمال زیاد به خاطر همون بود چون بعدش با شوهرم دعوام شد و کلی اعصابم داغون بود تا شب که اینجوری شد.