2726

من هفت سال روش  جلوگیری مون طبیعی بود باردار نشدم 

بیست روز رفتم باشگاه سریع باردارشدم 

دکترم گفت بخاطر ورزش و رژیم بدنت اماده شده 

اگه میشه برای ظهور امام زمان و حاجت روایی خودتون و من صلوات بفرستین .. مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛ چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو راانتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ..مریم سابق هستم تو سایت جدید نتونستم با کاربری مریم وارد بشم..🌹🌹🌹

ایروبیک میرفتم 

بارداری ناخواسته بود

ولی الان خداروشکر میکنم

اگه میشه برای ظهور امام زمان و حاجت روایی خودتون و من صلوات بفرستین .. مطمـئن باش که خداوند تو را عاشقانه دوست دارد ؛ چون در هر بهار برایت گل می فرستد و هرروز صبح آفتاب را به تو هدیه می کند. به یاد داشته باش که پروردگار عالم با این که می تواند در هر جائی از دنیا باشد ، قلــب تو راانتخاب کرده و تنها اوست که هر وقت بخواهی چیزی بگوئی گوش می کند ..مریم سابق هستم تو سایت جدید نتونستم با کاربری مریم وارد بشم..🌹🌹🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوندی لایک کن پاک کنم گلم

2728

من

تنبلي تخمدان داشتم و تپلي بودم

ايروبيك ميرفتم ١٤ كيلو كردم

زرت حامله شدم

تو دو ماه و نيم كم كردم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

تردميل و اسكي فضايي زياد رفتم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

منم مشکل ناباروری دارم چندساله ولی ماههای قبل زمان پری ورزش میکردم تخمکگذاریم زودتر اتفاق می افتاد این ماه ایام پری ورزش نکردم دو سه روز عقب افتاد زمان ت خ

خودم تجربه کردم ورزش چقد خوبه

من ۷ سال جلوگیری داشتم با ال دی وقتی قرص رو کنار گذاشتم خیلی پیاده روی میکردم و ورزش میکردم و خرما زیاد مصرف میکردم ۱ ماه بعد از ترک قرص دو قلو حامله شدم

من ۳ تا دختر دارم خیلی دوستشون دارم 

دوساعته منتظر لایکتم اما دریغا ....  

من ۷ سال جلوگیری داشتم با ال دی وقتی قرص رو کنار گذاشتم خیلی پیاده روی میکردم و ورزش میکردم و خرما ز ...

ای جان خدا برات نگه داره

2706