2733
2734
عنوان

اگه با مادرشوهرتون باردار بشين!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 3800 بازدید | 137 پست
الان سن ازدواج بالا رفته و اختلاف سني ٣٥و ٤٠زياد شده من خودم باردار نميشدم و الان معجزه شده و شدم حا ...

عزيزم منظور اون دوستمون اين نيست كه كسايي كه منتظر بچه. بودن سالها،يا دير ازدواج كردن و الان تو سن بالا تك فرزند خدا بهشون عطا كرده و همه زندگيشون رو براي بچه ميذارن بهش خيانت كردن.دوم هم اينكه خودتون هم ميدونيد كه اختلاف سني زيادتون با بچه قطعا محدوديت هايي رو براتون ايجاد خواهد كرد و به راحتي اختلاف ن كم نيست.سوم اينكه اينجا بحث اينه كه مادر شوهر من عروسش حاملس.اينهمه سال بهش گفتن يكي ديگه بيار دو تا كمه نياورده الان تو ٤٠ سال چرا اخه؟!😢

🙄🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زن بابام یک ماه ماه بارداريش از من پایین تره 😁شانس رو ببین از شوهر قبلیش به خاطر نازایی جدا شده بود ،چند وقت هم با بابام داشت دوا درمان میکرد من به همه گفتم همه گفتن چندسال نشده بازم نشده ،اما کار خداست که هم زمان با من شد 😃

خدایا من از دار دنیا یه دختر تو دلم دارم ،خواهش میکنم اونو صحیح و سالم بزار بغلم ،میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی خاله جون😍
الان سن ازدواج بالا رفته و اختلاف سني ٣٥و ٤٠زياد شده من خودم باردار نميشدم و الان معجزه شده و شدم حا ...

وای شماباردارید😍یکی ازکسایی هستیدکه من همیشه یادم بودودوست داشتم بارداربشید.خوشحالم جواب صبرتون روگرفتید.ان شالله صحیح وسالم به دنیابیادنی نی کوچولو.مطمعنم مادرخوبی خواهدداشت  

2728
عزيزم منظور اون دوستمون اين نيست كه كسايي كه منتظر بچه. بودن سالها،يا دير ازدواج كردن و الان تو سن ب ...

من چون سالها در انتظار بچه بودم هيچ وقت در مورد باردار شدن كسي نظر نميدم

ولي اميدوارم بخاطر شما مادرشوهرتون باردار نباشه و اگر هست شرايطي بوجود بياد كه باعث ناراحتي شما نباشه

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
وای شماباردارید😍یکی ازکسایی هستیدکه من همیشه یادم بودودوست داشتم بارداربشید.خوشحالم جواب صبرتون روگ ...

ممنون عزيزم😘😘😘

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
چرا عزیزم بچه نمیتونه با پدرمادر سن بالا خیلی خوب ارتباط برقرار کنه این به کنار مادر ۴۰ساله مگه چق ...

الان انقدر ازمايش هاي تخصصي هست كه اين ريسك ها رو به صفر ميرسونه كما اينكه توي همين سايت ديديم كه خانمهاي زيادي بودن كه زير ٣٥سال سن داشتن و ازمايش هاشون مشكل داشته و مجبور به سقط شدن

بچه با پدر و مادر بي فرهنگ نميتونه ارتباط برقرار كنه نه با پدر و مادر سن بالا،

بهرحال هر كسي نظري داره ،من سعي ميكنم كسي رو قضاوت نكنم چون به امضام كاملا اعتقاد دارم ،از  خدا ميخوام به هر كسي بچه ميده اول سالم و صالح باشه دوم پدر و مادر خوب و شايسته اي براي فرزندش باشه

الان انقدر ازمايش هاي تخصصي هست كه اين ريسك ها رو به صفر ميرسونه كما اينكه توي همين سايت ديديم كه خا ...

عزیزم یه سری مشکلا و بیمهری های بچه قابل پیشگیری نیس مثل یه سری جهش ها و...که احتمالش توی مادرای ۳۵سال به بالا خیلی زیاده اینارو نمیشه پیشگیری کرد.یکم اگه مطالعتو بالاببری یا تو نت یه سرچ ساده کنی میبینی چطوری بارداری بالای۳۵سال رو منع میکنن

بعدم اره پدر مادر بافرهنگ دارای فرهنگ بالاخیلی خوبه.اما جوونی و شادابی هم یه چیز مهمه حوثله داشتن خیلی مهمه.چقد خوبه که همه ی ویژگی ها باهم باشن چون فقط یه چیز نمیتونه باعث خوشبختی بچه بشه عزیز

2738
الان انقدر ازمايش هاي تخصصي هست كه اين ريسك ها رو به صفر ميرسونه كما اينكه توي همين سايت ديديم كه خا ...

اگه این ریسک ها با ازمایش ها به صفر میرسه پس چرا هنوزم که هنوزه دکترا و متخصصا سر بارداری بالای۳۵سال کلی هشدار میدن و منع میکنن؟

اونقدری که فرهنگ پدرمادر مهمه سنشونم مهمه این حرف من نیس حرف روانشناساست حرف متخصصاست بهتره یکم‌مطالعه مونو ببریم بالا.بله عزیزم نظرا متفاوته

عزیزم یه سری مشکلا و بیمهری های بچه قابل پیشگیری نیس مثل یه سری جهش ها و...که احتمالش توی مادرای ۳۵س ...

عزیزم کدوم متخصص و فوق تخصصی بارداری بالای 35 سال رو منع کرده؟ 

دوستمون درست میگن الان آزمایشهای تخصصی هست که ریسک رو تا حد ممکن پایین میاره کما اینکه جهش هایی که ازش حرف زدی دقیقا یک جهش هست و غیر قابل پیش بینی که (اصولا) به سن مادر ربط نداره. 

اونکه میگن سن ریسک بالای 40 تا 45 سال هست نه سن زیر 40 سال! الان هم سن ازدواج بالا رفته و بالای 30 سالگی تازه نامزد بازی شروع میشه این حرفها قدیمیه. سال به سال علم پیشرفت میکنه و سن ریسک بالاتر میره

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ممنون عزيزم😘😘😘

نیکا جون نمیدونم همون نیکایی که من میشناسم یا نه.  خیلی خیلی خوشحالم که جواب صبرت رو گرفتی. امیدوارم بارداری سالم و بدون مشکلی رو پشت سر بزاری و به وقت و سر موقع کوچولوت رو بغل کنی😍

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
نیکا جون نمیدونم همون نیکایی که من میشناسم یا نه.  خیلی خیلی خوشحالم که جواب صبرت رو گرفتی. امی ...

مانتراجون خيلي ممنونم

برام دعا كن عزيزم

اگه این ریسک ها با ازمایش ها به صفر میرسه پس چرا هنوزم که هنوزه دکترا و متخصصا سر بارداری بالای۳۵سال ...

نميدونم شما ازدواج كردي يا نه

اگه ازدواج نكردي كه ان شاء الله زودتر ازدواج كني كه طبق نظر روانشناس ها عمل كني اگه ازدواج هم كردي كه حتما ديگه بچه داري

بهر حال ممنون بخاطر نظراتت

بنظر من بارداري تو ٤٠ سالگي اصلا مسخره كردن نداره الان كه بيشتريا بالاي ٣٥ ام ازدواج ميكنن تو اين س ...

من که تایید نکردم نگفتم کار درستی میکنن یا خدایی نکرده ارزوی بدی واسه سلامت بچشون نکردم من گفتم اون بیچاره رو فامیل به اندازه ی کافی مسخره میکنن خالا چه درست چه غلط مطمئنا این اتفاق میفته پس بهتره عروسش دیگه کاری بهش نداشته باشه 

همسرم دنياى من👫
2706