2737
2739
دقيقا" 😔😔😔😔 مامانم واسه روز تولدم دوستاشو دعوت كرده خونمون بزن برقص داشته باشن 😢😢😢😢😢

به نام تو به كام او 😅😅😅

آنان كه به سرمستي ما طعنه زنانند *بگذار بمانند به خماري كه ز ما هيچ ندانند
دقيقا" 😔😔😔😔 مامانم واسه روز تولدم دوستاشو دعوت كرده خونمون بزن برقص داشته باشن 😢😢😢😢😢

منم مامانموووو میخوام 😭😭😭😭😭

٤ خصوصیت بارز ایرانی ها،-ناراضی از وضع موجود- تنبلی برای رفع وضع موجود- داشتن نظر کارشناسی در همه امور- باباشون یه زمین داشته ارزون فروخته😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نام تو به كام او 😅😅😅

گفت اگه تنها بودم دق ميكردم 😔😔😔

بميرم براش

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
2728
گفت اگه تنها بودم دق ميكردم 😔😔😔 بميرم براش

😢😢😢😢

٤ خصوصیت بارز ایرانی ها،-ناراضی از وضع موجود- تنبلی برای رفع وضع موجود- داشتن نظر کارشناسی در همه امور- باباشون یه زمین داشته ارزون فروخته😓
2738

این كیك من بی هنر خنگول برا تولد شوهرم

خودم خوردم، همشو ریختم بیرون  

مزه دارو میداد

آبرومم رف

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است

دلی جونم نگو گریم میگیره ها😣😣😣

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
این كیك من بی هنر خنگول برا تولد شوهرم خودم خوردم، همشو ریختم بیرون     مزه دارو میداد ...

😅😅

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

این صورتیه روی کیک دقیقا میخواستی چه طرحی باشه ؟؟؟؟😂

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
2706