2737
2734
عنوان

بیایین بگین بدترین ویژگی اخلاقیتون چیه؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1058 بازدید | 107 پست

نمیتونم واسه خودم ویژگی بد یا خوب بگم باید دیگران بگن  

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ولی مزخرف ترین اخلاق من اینه که وقتی میزنم تو برق تا گند قضیه دز نیاد از برق درنمیارم.خودم حالم بهم ...

میزنی تو برق😂😂😂😂😂

خدایا مرســی...نی نی مونو آفریدی😍💕😍

اینکه خیلی هولم.صبرم زیاده بعضی جاها اما بعضی وقتام خیلی هولم

الان امروز نتونستم تحمل کنم و به نانزدم اس دادم چون نگرانش بودم.اونم برگشت گفت معذرت میخام انقد سرم شلوغ بود که وقت سرخاروندن نداشتم

ینییی انقد به خودم فوش دادم که نتوتستم تحمل کنم تا اون اس بده

یکی هم اینکه وقتی ازچیزی ناراحت نیشم همون مدقع نمیگم نگه میدارم انقد اذیت میشم بعد یهو میریزم بیرون

2738
جلو مرد غريبه رو نميگم ولي هميشه يه لبخند مليح رو دارم هميشه دوست داشتم جدي و خشك باشم 

نه عزیزم لبخند بهتره اونجوری اطرافیان زده میشن

عالیه که

شوهرم ازوناييه كه همش استرس داره واسه همين حسابي از دست من حرص ميخوره

روز ثبت نام كلاسش از ساعت ٥ صبح رفت دانشگاه مه يه وقت تو ترافيك گير نكنه

حالا من ساعت ٨ صبح اونم به زور تماس تلفنياي اون بيدار شدم 😂😂😂

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
میزنی تو برق😂😂😂😂😂

اووووه.😑😑😑

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
شوهرم ازوناييه كه همش استرس داره واسه همين حسابي از دست من حرص ميخوره روز ثبت نام كلاسش از ساعت ٥ ص ...

من خودمم تقریبا ریلکسم خیلیام حرص میخورن ازم واس این رفتارم ولی ب نظرم ویژگی بدی نیس

2706