2737
2734
یکسال و نیم

هنوز رو تون توی روی هم باز نشده .اگه باز بشه از خجالت هم در میاین .مواظب باش 😁😉

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️

عزیزم خیلی از مادر شوهرا خوب نیستن .... منم از مادر شوهرم خوشم نمیاد چون تو زندگیم زیاد دخالت داره و همش بهم تیکه میندازه ولی تحویلش نمیگیرم اونم کاری نداره 

ولی خواهر شوهرا رو هیچ کاری نمیشه کرد هیچ جور نمیشه دهنشون رو گل گرفت .... والا اگه بخوای جلو دهنشونم بگیری زیر اب ادمو جلو داداششون میزنن بعدم همش مسخره میکنند و خودشونو بالا بالا میبرن انقد بدم میاد 

آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه😁😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکسال و نیم

همونه دیگه تازه عروسی😁😁😁😁😁عزیزم مهم اینه ک بعد ۷سال بیا بگی بازم عاشقشونی یا نه همه دوستانی ک اینجان از اول ک بدشون نمیومده ب مرور اتفاقات کینه ها زیاد شده شما تازه اول راهیی بالاخره پیش میاد واست نگو نه ک اماکان نداره خونولده شوهر من تا پارسال خوب بودن چون من خوب بودم الان یکساله دیگه واقعا شروع کردن خودشونو نشون دادن بعد ۱۰سال 

بالاخره من و عشقم هم مامان و بابا شدیم خداجونم هرکی ک ارزوشه کـ مامان و بابابشه رو بهش ی نگاهی بنداز..آمین
2731
2738

منکه مادرشوهرم زن خوبیه خداروشکر منم بدم نمیاد ازش ولی خب..من چون رو شوهرم حسودی میکنم دوست ندارم کسی بغیر ازمن باهاش حرف بزنه  یا پیشش باشه بخاطرهمین بعضی موقع که مادرشوهرم به شوهرم زنگ میزنه حسودی میکنم احساس میکنم نباید کاری به کارش داشته باشه..ولی خب ازوقتی خودم باردارشدم و پسر دار  فکرمیکنم میگم مادرشه بالاخره یروز منم مادرشوهرمیشم اگه عروسم بخواد پسرمو ازم جداکنه میکشمششششش    

مادر همسر من بسیار خوب و باشعوره...یعنی واقعا من دو تا مامان دارم یکی از یکی مهربونتر

خدا رو شکر😍

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2706