2737
2734
چقد بد مزررررزه است این قطره آهن 😝😝😝😝😝 شما قطره خوش طعمتر میشناسید یا نه؟ روش نوشته ۲۵ قطره

من قطره ای که از مرکز بهداست گرفتم با طعم توت فرنگی هست و گفتن روزی 15 قطره بهش بدم. طعمش خیلی بد نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۵ قطره باید بدم نمیشه که فوقش چندتا قطره اول رو بتونم باقیش می ریزه اطراف دهنش. 

دختر من سیزده ماهشه درمانگاه گفت روزی ده قطره بده,یه خورده بچکون ته دهنش بعد دوباره بقیه رو بده اینجوری راحت تره شاید طعم اب عوض بشه اصلا نخوره..

......

من قطره ای که از مرکز بهداست گرفتم با طعم توت فرنگی هست و گفتن روزی 15 قطره بهش بدم. طعمش خیلی بد نی ...

میشه لطفا یه عکس و یا اسم کامل قطره آهن رو بهم بدی؟

تتلو انگل جامعه ماست    
2728
دختر من سیزده ماهشه درمانگاه گفت روزی ده قطره بده,یه خورده بچکون ته دهنش بعد دوباره بقیه رو بده اینج ...

ریختم تو اب هندونه بدجور طعم و بوش عوض شد اصلن نخورد خودمم یه قاشق گذاشتم دهنم داشتم بالا می آوردم ...🙊🙊🙊🙊🙊🙊

تتلو انگل جامعه ماست    
ریختم تو اب هندونه بدجور طعم و بوش عوض شد اصلن نخورد خودمم یه قاشق گذاشتم دهنم داشتم بالا می آوردم . ...

خوب معلومه دیگه وقتی تو اب یا اب میوه بریزی طعمش عوض میشه ممکنه دیگه اب می‌‌وه هم نخوره بخوابونش دستاشو بزار زیر پات با یه دست دهنش رو باز کن بعد بچکون ته دهنش همون لحظه یه جوری بی خیالش کن تا بالا نیاره دختر من به گوشیم علاقه داره روشنش میکنم میدم دستش...

......

2738