2737
2734
عنوان

فرشته ی نقّال داریم؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 811 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس كلا نمیشه مطمعن بود میری سر خاك عزیزت،خودش اون توئه!!!!!! یا یكی دیگه

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است
چی؟

والا عموی من دو سال پیش میره کربلا قبل رفتنش غسل شهادت میکنه و میگه من برم امکان داره نیام و اطرافیان به شوخی میگرن.....شب ولادت حضرت امام جواد (ع) بوده جشن میگیرنتو هتل.بعد میرن برای زیارت که تو بین الحرمین حال عموم بد میشه و میبرنش بیمارستان و همونجا فوت میکنه.روز پدر میارنشون ایران و روز وفات حضرت زینب (س) دفنشون میکنن.حالا نکنه ایشونو فرشته ها بردن کربلا؟!چون خودشون خیلی دلشون میخواست اونجا باشن ولی بچه هاشون دوست نداشتن

2728
والا عموی من دو سال پیش میره کربلا قبل رفتنش غسل شهادت میکنه و میگه من برم امکان داره نیام و اطرافیا ...

خدا میدونه

چی بگم والا

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است
انشاالله هرچی هست خیره.....شما هم لطفا قبل انجام هر کاری برین با بزرگان مشورت کنین. من که امشب خواب ...

خخخخخخخ

منم میترسم

حواستو پرت كن یجائی  

2738
 همدردیم من الان حواسمو پرت کنم،نصف شب چیکار کنم؟!یهو از خواب میپرم بعد تا صبح فقط به در اتا ...

ان شاء الله بیدار نشیم