2737
2734
شام تنهام هيچي برا فردا مادر شوهر اينا دارم ميرم تا شوهرم نيومده قيمه بادمجون درست كنم البته بجا نمك ...

تو كه داري درست ميكني ديگه حرومش نكن موادو دختره خوب يا درست نكن اصن يا يه چيزه ساده بزار قيمه خاليونه سيب زمينيو و بادمجون زياديشونم هست

دخترم نفسمه
تو كه داري درست ميكني ديگه حرومش نكن موادو دختره خوب يا درست نكن اصن يا يه چيزه ساده بزار قيمه خاليو ...

به درك دلم يكم خنك ميشه كه دوستان گفتن سيانور من تازه خيلي خوبم بعدم تا باشه ديگه به من نگن چيزي بپزم كه كار دارن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1506982/نظر-بدين

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشخص نیس هنوز

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
2728
الی جون ساعت شماچندساعت عقبتره ماست

ما ٨.٥ ساعت عقبيم 😃

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
2738