2733
2739
عنوان

خانمایی ک در حال اقدامن میشه بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 48 پست
پس عجله نکن دیگه سنت کمه هنوز.واقعا دوتا تون امادگیشو دارین؟دیگه هیچ وقت بعد بچه نمیتونین راحت و خوش ...

میدونم عزیزم.اره دیگ فکرامونو کردیم هر بچه ای رو میبینه همسرم اینقدر قربون صدقش میره ک دیگ مهمونامون بلندمیشن میرن.😅😅😅

Nدوستت داااارم عشـــــــــقمM  

به حرفا اهمیت نده

من هفت سال جلوگیری طبیعی داشتم خیلیها میگفتن نمیشی بعضیا هم که لطف داشتن میگفتن چند سال طول میکشه بار دار شی

برای اولی ماه دوم باردار شدم اما برای دومی استرس دارم و هنوز نشده

اما سنت زیاد نیست شرایطتو بسنج زیر 25 

امیدوارم خانواده شوهرم چنان گرفتار خودشون بشن که دست از زندگی من بکشن. من واگذارشون کردم به خدا که چه خوب و چه بد از زندگی من گم شن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانوما باورم نمیشه نمیدونم الان یعنی باردارم یادتون باشه یکی دو هفته پیش اومدم بهتون گفتم رفتم ازمایش و سونو دادم دکتر بهم گفته بود تنبلی دارم  و تخمک ازاد نمیشه 😐 برام متفورمین و لتروزول داده بود تا وقتی پریود شدم از روز سوم پریودی بخورم 😮 این برج سه روز از پریودیم میگذشت همین الان رفتم بی بی چک خریدم گفتم حرف دکترا الکی همش الان زدم دوتا خط شد مثبت شد یعنی من باردارم 😕

2731