2737
2734

سلام بچها ببخشید من الان دوماهه اقدام ب بارداری کردم نه ماهم جلوگیری طبیعی داشتم برج تیر ماه دومم بود ک اقدام کرد بودیم ولی الان پریود شدم.قبل از حاملگی باید چه سونویی انجام بدم چ کارهایی بکنم؟در چ روزی سونو رو انجام بدم.خیلی میترسم از تنبلی تخمدانو اینجور چیزا.الان دوماهم هست اقدام کردم نشدم دیگ بیشتر ترسیدم  ماه اولم ک اقدام کردم بیست روز عقب افتاد پریودم خوشحال بودم فکر کردم حاملم ولی رفتم آزمایش منفی بود متولد 78هستم😭😭😭😭😭

Nدوستت داااارم عشـــــــــقمM  

برو دکتر زنان خودش چکاپ کامل و سونو قبل بارداریو برات مینویسه،البته دوماه خیلی زوده و تا یکسال فرصت داری برای باردارشدن طبیعیه،اگه تا یکسال نشدی باید درمان بشی

سنتم که خیلی کمه

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟
برو دکتر زنان خودش چکاپ کامل و سونو قبل بارداریو برات مینویسه،البته دوماه خیلی زوده و تا یکسال فرصت ...

اقوام اقام همش میترسوننم میگن فلان میشی جلوگیری کردی خداخیرشون نده😞😞😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای من تاحالافکرمیکردم من خیلی کوچیکم برااقدام شماکه کوچیک ترازمنی😂

سعی کن خانواده شوهرت اصلا ندونن کی اقدام میکنی چون خدایی نکرده اگه دیربارداربشی حرف درمیارم .

حداقل اینجوری میگن خودشون جلوگیری میکنن

😂😂😂😂😂😂😂😂بخند دنیا به روت بخنده😂🤣
2738
مگه به اقوام شوهرت اين چيزارو ميگى؟

دیگ خر ک نیسن میبینن حامله نیسم میپرسن خودم گفتم سنم کمه نمیخام واس همین همش میگن نکن جلوگیری فلان میشی

وای من تاحالافکرمیکردم من خیلی کوچیکم برااقدام شماکه کوچیک ترازمنی😂 سعی کن خانواده شوهرت اصلا ندون ...

اره بهشون گفتم تا یکی دوسال نمیخام اینقدر پرحرفن

, هجده سالته آنقدر استرس داری؟؟ چ مدتیه ازدواج کردی؟مشکلی نو زندگی آن نداری ک ب ایم زودی ب فکر بچه ...

الان یازده ماهه ازدواج کردم.مشکل ک تو زندگیا همه هست اقام بچه خیلی دوسداره.

محلشون نذار نیم ساعت پانشو پاهاتم بزن به دیوار بعدش سر پهلویی راست بخواب .عجله نکن سنی نداری که 

من چه خوشبختم که دارم دختری. دختری زیبا رخی تاج سری خدا یا شکرت ت 

دشمنم خیلی داریم همش برامون دعا و اینجور چیزا میگیرن من اعتقاد نداشتم ولی ب چشم خودم دیدم یه چیزیایی واس همین میترسم.

2706