2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمال داره از علایم بارداری باشه ...استراحت کن تا موعد پریودیت برسه و چند روز بگذره ازمایش بده  ...

ممنون از پاسخ گویی تون، ان‌شاءالله خدا از زبونتون بشنوه

خدایا مراقب همه نی نی ها باش وصحیح و سالم بغلشون بگیریم الهی آمین .الهم صل علی محمد و آل محمد
2728
جفته قدامى چيه؟ چون منم الان هفته ١٧ هستم تا نگم باردارم كسى متوجه نميشه

تا حالا سونو ندادی مگه....تو سونو نوع جفت رو مینویسه....من هفته ی سی بودم....میگفتن مگه بارداری؟

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
2738
وای کاش منم مثل تو بودم انقد برا دخملم ذوق داشتم

چرا مگه ذوق ندارى؟دووست ندارى بدنيا بياد لباسه صورتى تنش كنى با هدبنده گل گلى😍بعد موهاى فرفرى داشته باشه اونم مشكى🙈😍واااى بعد بزرگ بشه بشينى واسش ببافيشون يا چهاردست پا بره با اون پوشكش 😍 موهاشو فندقى دو گوشى ببندى؟🙈😇من ديوونه ى اين لحظه هاشم🙂❤️

چرا مگه ذوق ندارى؟دووست ندارى بدنيا بياد لباسه صورتى تنش كنى با هدبنده گل گلى😍بعد موهاى فرفرى داشته ...

دقیقا از لباس صورتی و هدبند و این چیزا متنفرم .برام تکراری شده دلم لباس اسپورت پسرانه میخواست

الهى دووستم حالا مگه چه فرقى داره🙂ماام دير يا زود در مياريم ديگه😉

نه منظورم اوناییه که میگن ماه بالا هم شکم نداشتن حتما ترکم نمیخورن ، اخه من هنوز بچه خیلی کوچیکه ولی شکمم شروع کرده به بزرگ شدن 

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی