2733
2734
آره دوستم بچه اولمه و دخملم هست ❤️ خيلى منتظره ابرازه وجودشم😇

ایشاا...بسلامتی دنیا بیاد ....عجله نکن راه درازی پیش داری انقد لگد بزنه که دیگه از ابراز وجودش لبریز بشی ....23هفته دیگه جلوروته و رشد بچه هنوز مونده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هفته ٢٢..٢٣ تازه حس كردم چون جفتم قدامي بود دير تكوناش رو حس ميكردم..ولي الان هزار ماشاالله مگه ميخوابه قربونش برم😂😂امروز فردا از حلقم مياد بيرون🤣خيلي حس خوبيه ان شاالله زود حسش كني ولي نگران نباش زوده هنوز

2728
ایشاا...بسلامتی دنیا بیاد ....عجله نکن راه درازی پیش داری انقد لگد بزنه که دیگه از ابراز وجودش لبریز ...

يه وقتايى ميگم كاش ميخوابيدم صبح پا ميشدم هفته ٤٠ اومده بود

خيلى من دختر دوست دارم با تمامه وجود منتظرشم

ممنونم از دعاى خوبت عزيزم❤️

سلام بچه ها ببخشید سوالمو تو یه این قسمت میدارم

من این ماه از ۱۵که پاک شدم اقدام کردم واسه بارداری یک هفته مونده تا پری بشم ولی عجیب زیردلم و کمرم درد می‌کنه مثل موقعه ای ک میخای پری بشم درد دارم مخصوصاً شب اصلا نمیتونم تاق باز بخوام باید رو پهلو بخوام دلیلش یعنی چی می‌تونه باشه؟؟؟

خدایا مراقب همه نی نی ها باش وصحیح و سالم بغلشون بگیریم الهی آمین .الهم صل علی محمد و آل محمد

جفت خلفی  در دیواره پشت رحم قرار داره اگه حفت خلفی باشه حرکت جنین خیلی زود حس میشه

جفت قدامی در دیواره جلو رحم فرار داره اگه جفت قدامی باشه حرکت جنین دیر حس میشه یا کمتر حس میشه چون جفت جلوی جنین قرار داره

2740
منم هفته ٢٢..٢٣ تازه حس كردم چون جفتم قدامي بود دير تكوناش رو حس ميكردم..ولي الان هزار ماشاالله مگه ...

عزيزدلمه😍😍😍خدا حفظش كنه واستون عزيزم

٢٢...٢٣ ديگه فكر كنم از روى شكم ديده ميشه😊يا زوده

سلام بچه ها ببخشید سوالمو تو یه این قسمت میدارم  من این ماه از ۱۵که پاک شدم اقدام کردم واسه ...

احتمال داره از علایم بارداری باشه ...استراحت کن تا موعد پریودیت برسه و چند روز بگذره ازمایش بده 

ایشاا.. که خیره معمولا لانه گزینی که اتفاق میفته درد زیر دل همراه داره 

عزيزدلمه😍😍😍خدا حفظش كنه واستون عزيزم ٢٢...٢٣ ديگه فكر كنم از روى شكم ديده ميشه😊يا زوده

قربونت برم عزيزم واسه شمارم خدا حفظ كنه❤️❤️هيشكي مثل هم نيست عزيزم يكي زود ميفهمه يكي دير.. حالا سكسكه هاش باحاله😂😂

2706