2726
دخترم توی30هفته بدنیا اومده،والان چهار روز تویNICUبستریه،شیر باسرنگ بهش میدن بموقع هم میخوره،بدون دستگاه نفس میکشه ولی کم کم داره زدی میگیره وقتی؟چشاشو باز میکنه توشون زده با هقهق گریه میکنم وقتی شلنگ میکنن تو دهنش مخام خفه شم از گریه،وقتی نگاش میکنم گریه میکنم میترسم شیرم خشک شه توروخدا دعا یی واسه صبر بهم پشنهاد بدین،

مامان سارا جان خیلللی درکت میکنم عزیزم.اما باور کن این روزا مثل برق میگذره.میفهمم چه عذابی میکشی.خداروشکر کن که میتونه نفس بکشه ایشالله هرچه سریعتر با هم میاید خونه.تو دیگه مادر شدی...قوی باش.

پسر منم چند روز بستری شد بخاطر زردی.زودم بدنیا اومده بود.اجازه نداشتم از دستگاه بیارمش بیرون بهش شیر بدم حتی.از گریه بیحال میشد و من تمام تنم از عذابی که میکشیدم میسوخت.اما گذشت..

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...

دعا چیه دختر 

به امام زمان توسل کن نذر صلوات واسه امام زمان خییلییی جواب میده صلوات زیاد نذر کن 

۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰تا یا بیشتر

رو ندارم که بگویم صنم و عشق منی/مذهبی بودن ما دردسری شد که نگو...السلام علیک یا ابالفضل العباس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ناراحت نباش عزیزم خوبه خوب میشه غصه نخور منم خواهرزادم تو 30 هفته دنیا اومد تو دستگاه بود با سرنگ بهش شیر میدادن تازه اون نمیخورد بعد هم زردی گرفت 2 بار خونشو عوض کردن الان ماشالله سال 6 پزشکیه.اصلا نفهمیدیم کی گذشت غصه نخور اصلا غصه نخور خدا خیلی بزرگه هر مشکلی و اندازه صبرت میده فقط آیه الکرسی بخون 

اخییی عزیزمم مامانم الان کنارم نشسته گفت بهت بگم اصلا نگران نباشی منم بچه بودم زردی وحشتناک داشتم چند روز بیمارستان بستری بودم مامانم الان می گفت منم خیلی گریه می کردم ، ناراحت نباش عزیز دلمم مطمین باش این روزا با خوبی و خوشی می گذره ، مامانم می گفت من خیلی دعای ان مع العسر یسرا را می خوندم ، گفت حتما بهت بگمم اصلا نگران نباشی

به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.

عزیز دلمم ان شاا... نی نی نازت رو سالم بغل می گیری

به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.

عزیزم دست راستت رو بزار روی قلبت و ۳بار نشسته و ۴بار ایستاد ایه ۲۸ سوره رعد رو با توجه و خلوص بخون.

ذکر "ماشاءلله لا حول و لا قوت الّا باالله العلی العظیم"رو هم رو به قبله ۱۴ مرتبه روی یه مقدار اب تمیز بخون و بعد با توجه بخور ان شالله اروم میشی 

ان شالله حال گل دخترت هم خیلی زود خوب میشه و این روزا رو فراموش میکنی

امام صادق (ع) در این زمینه فرموده است: در شگفتم برای کسی که از چهار چیز بیم دارد، چگونه به چهار کلمه پناه نمی‌برد!

در شگفتم برای کسی که ترس بر او غلبه کرده، چگونه به ذکر«حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ» (آل عمران آیه 173) پناه نمی‌برد.

در صورتی که خداوند به دنبال ذکر یاد شده فرموده است: پس (آن کسانی که به عزم جهاد خارج گشتند و تخویف شیاطین در آنها اثر نکرد و به ذکر فوق تمسک جستند) همراه با نعمتی از جانب خداوند (عافیت) و چیزی زاید بر آن (سود در تجارت) بازگشتند و هیچگونه بدی به آنان نرسید.

در شگفتم برای کسی که اندوهگین است چگونه به ذکر «لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحَانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِین» (سوره انبیاء آیه 87) پناه نمی‌برد.

زیرا خداوند به دنبال این ذکر فرموده است: «پس ما یونس را در اثر تمسک به ذکر یاد شده، از اندوه نجات دادیم و همین گونه مومنین را نجات می‌بخشیم.» (سوره انبیاء آیه 88)

افسردگي بعد از زايمان ميگيري خداي نكرده ، خدا رو فقط شكر كن همين ، شكر نعمت نعمتت افزون كند، خدا رو شكر اصلا هم فكر شير مادر و فكرهاي منفي ديگه نكن، حالا شيرت كم بشه، اشكالش چيه !!؟ ، تا شش ماه ميتوني هم شير خشك بدي كه بسيار عالي هستش مخصوصا به خاطر كالري بالايي كه داره براي بچه هاي كم وزن مناسبه و هم كنارش شير خودت رو بدي كه پر از سلول هاي زنده اس و سرشار از انتي اكسيدان و غيره ، در واقع خيلي هم خوبه كه به اصطلاح دوگانه سوز ميشه، بعدشم خواستي و داشتي شير خودت رو همينجور با شير خشك ادامه ميدي تا يكسالگي يا بيشتر نخواستي بعد از شش ماه برو فقط روي شير خشك براش، ميدوني فايده شير خشك اينه كه بچه رو ميتونه پدر يا مادر خودت در مواقعي كه خوابي حمام هستي كاري داري نگه داره و در واقع شير خشك دادن توي نگهداري بچه كمكت ميكنه ....از خدا سلامتي شو بخواه خيلي ها هستن بچه سر وقت به دنيا مياد بعدش هزار تا مشكل داره خداي نكرده اوتيسم و مشكلات شنوايي و خوني و غيره ،.. 

برو سرچ كن ببين چقدر از نوابغ دنيا زودتر از موعود زايمان به دنيا اومدن ، تازه اون موقع اينقدر مراقب هاي بهداشتي و درماني بالا نبوده ، فقط سلامتي بخواه از خدا و خودت رو براي هيچي مريض نكن ، نوزاد ادمي خيلي قوي هستش همين فسقلي ها ميتونن سه روز بدون اب و غذا زير اوار زلزله زنده بمونن ، خيلي گردن كلفت تر از اون چيزي هستن كه نشون ميدن ، به قول قديمي ها ميگفتن بچه ها روي بال فرشته ها زمين ميخورن يعني خدا اينها رو به طور خاص محافظت ميكنه ، مراقب افسردگي خودت باش از همين زمان استفاده كن براي از دست رفتن قدرت بدني خودت بيشتر استراحت كن تا وقتي مرخص شد يك مادر قوي و سرشار از انرژي باشي

به خودت رحم کن.

خدا رو شکر بچه وضعیتش خوبه چرا دیگه خودت رو داغون میکنی؟؟؟؟؟؟

زیاد آه و ناله کنی شیرت سمی و بد مزه میشه اون طفلی هم باید شیر سمی توی این وضعیت بخوره...

بخاطر شیرت رو اعصابت مسلط باش.

تتلو انگل جامعه ماست    
2706